Witamy na MenadzerFloty.pl

Menadżer Floty to nowy portal skierowany do decydentów flotowych. Naszymi atutami są szybkość, rzetelność i korzystanie z nowoczesnych kanałów komunikacji.

Menadżerowie flot to profesjonaliści, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach. Muszą odpowiednio gospodarować czasem i wciąż zdobywać nową wiedzę.

Z myślą o nich stworzyliśmy Menadżera Floty (MenadzerFloty.pl). Chcemy wyznaczać nowe standardy w polskiej branży medialnej zajmującej się tematyką flotową. Nie zamierzamy być portalem, który po prostu przekleja informacje prasowe. Zależy nam na tym, aby dostarczać nowe treści jak najszybciej, przy zachowaniu wysokiego poziomu merytorycznego.

Menadżer Floty to strona, na której znajdziecie Państwo zarówno aktualności, jak i artykuły z takich dziedzin, jak Zarządzanie flotą, Prawo i podatki czy Bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że lektura pomoże decydentom flotowym w codziennej pracy.

Na Menadżerze Floty nie zabraknie wywiadów z przedstawicielami branży flotowej, relacji z najnowszych wydarzeń, analiz i testów samochodów. W kategorii Eventy prezentujemy spis nadchodzących szkoleń i spotkań flotowych oraz targów motoryzacyjnych.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu MenadzerFloty.pl oraz naszych kanałów w serwisach Facebook (Menadżer Floty), Twitter (@MenadzerFloty) oraz YouTube (MenadzerFloty.pl).