Webfleet wprowadza kompaktowy terminal dla kierowców

PRO M to kompaktowy terminal kierowcy, zaprojektowany z myślą o  wykorzystaniu w  rozwiązaniach Webfleet do zarządzania flotą. Wspiera on zawodowych kierowców w ich pracy zarówno w  pojeździe, jak i poza nim oraz pomaga płynnie zarządzać zleceniami. Może być używany jako telefon służbowy z systemem Android 11, usługami Google i  obsługą Android Enterprises.

Webfleet, czyli rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą, zaprezentował nowy kompaktowy PRO Driver Terminal: PRO M. To urządzenie wielofunkcyjne dla flot jest wyposażone w  zaawansowane technologie, które pomagają kierowcom i menedżerom flot zwiększyć efektywność i wydajność pracy. Wyposażone jest w fabrycznie zainstalowane aplikacje Work App, TomTom GO Fleet i Vehicle Check. Platforma zarządzania zamówieniami Webfleet jest w pełni zintegrowana z PRO M, zapewniając kompletne rozwiązanie end-to-end w konkurencyjnej cenie dla wszystkich flot, zwłaszcza tych realizujących działania takie jak dostawy, utrzymanie, instalacje i naprawy.

W połączeniu z wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem Webfleet do zarządzania flotą, PRO M zapewnia pełną komunikację kierowców z firmą. Gromadzi w sobie szereg istotnych funkcji w  jednym urządzeniu, w tym zarządzanie zleceniami, dwukierunkową komunikację między kierowcami i menedżerami floty, OptiDrive 360, umożliwiając kierowcom doskonalenie stylu jazdy, a także automatyczną rejestrację czasu pracy i rejestrację przebiegów, co pomaga zachować zgodność z przepisami i  polityką firmy.

Dzięki kompaktowym rozmiarom, wytrzymałości i najlepszej w swojej klasie nawigacji, PRO M pomaga zawodowym kierowcom zarówno w pojazdach, jak i na zewnątrz, w tym w  trudnych warunkach. Idealny do instalacji na deskach rozdzielczych w autach dostawczych i  mniejszych pojazdach, PRO M jest trwałym i przyszłościowym urządzeniem obsługującym system Android 11, jak również kolejne aktualizacje do systemu Android 14. Jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, a użytkownik musi tylko wyposażyć go w kartę SIM, którą kupi od wybranego operatora. Podobnie jak komputer przenośny, jest zaprojektowany tak, aby wspierać kierowców w każdym zadaniu i  podobnie jak smartfon, jest zbudowany z myślą o łatwości i  dostępności użytkowania.

Premiera terminalu PRO M odbywa się właśnie na targach IAA w Hanowerze (20-25 września), a na rynku europejskim będzie on dostępny od końca października.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *