Volkswagen Samochody Dostawcze dla polskiej kadry skoczków narciarskich

W miniony weekend rozpoczęła się seria konkursów o Puchar Świata w skokach  narciarskich, która potrwa aż do końca marca 2024 roku. Polska kadra narodowa w tej dyscyplinie sportu będzie w tym sezonie wraz ze swoim sprzętem przemieszczać się korzystając z samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze: modeli Crafter, Transporter, Caddy i Multivan. Jest to możliwe dzięki umowie pomiędzy Polskim Związkiem Narciarskim, a Grupą Krotoski.

Współpraca pomiędzy Grupą Krotoski a Polskim Związkiem Narciarskim obejmuje zagwarantowanie mobilności całej kadrze sportowców. Do ich dyspozycji oddano aż 37 samochodów. Skoczkowie będą mogli skorzystać z modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, takich jak Crafter Furgon, Transporter, Caddy czy Multivan. Będą one im towarzyszyć we wszelkich wydarzeniach sportowych i treningach.

To zaszczyt, że polscy skoczkowie narciarscy będą korzystać z modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze” – mówi Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Dostawcze. „Jestem przekonany, że Caddy i Multivan zapewnią całej kadrze wyjątkowy komfort podróży, pozwalający na regenerację po treningach i zawodach. Za to modele Transporter i Crafter dzięki funkcjonalnej przestrzeni bagażowej świetnie się sprawdzą przy transporcie nie tylko sprzętu, ale także całego potrzebnego zaplecza” – podkreśla Piotr Łakomy.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Grupie Krotoski za wsparcie, jakie otrzymamy w naszych działaniach. Jestem już ambasadorem tej motoryzacyjnej marki i dotychczasowa współpraca jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Dlatego poszerzenie zakresu partnerstwa o cały PZN jest dla mnie naturalną decyzją. Profesjonalizm, dążenie do doskonałości i pasja do motoryzacji Grupy Krotoski idą w parze z dynamiką oraz determinacją, jaką prezentuje kadra PZN” – powiedział Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Z kolei Michał Bowsza, prezes zarządu Grupy Krotoski powiedział: „Wierzymy, że ta wyjątkowa współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim to naturalne połączenie naszego doświadczenia w branży motoryzacyjnej i profesjonalizmu prawdziwych mistrzów. Jest dla nas ogromnym zaszczytem móc wesprzeć PZN i wspólnie budować drogę do kolejnych sukcesów.”

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *