Volkswagen po raz kolejny wspierał Szlachetną Paczkę

Za nami „Weekend Cudów”, kolejna odsłona przedświątecznej akcji wsparcia dla najuboższych i najbardziej potrzebujących prowadzonej przez stowarzyszenie Szlachetna Paczka. Po raz kolejny w wielkie dzieło pomocy włączyła się również marka Volkswagen Samochody Dostawcze.

W najgorętszym, przedświątecznym okresie, prezenty do najbardziej potrzebujących rodzin dostarczał m.in. udostępniony przez markę Volkswagen T6.1. Weekend Cudów to czas spotkań, przekazywania paczek i dzielenia się radością. W tym roku paczki trafiły do potrzebujących w dniach 11-12 grudnia. Darczyńcy, którzy przygotowali dedykowaną pomoc wybranej rodzinie, dostarczali najpierw gotowe paczki do wyznaczonych magazynów, których są tysiące na mapie Polski, a następnie, rękoma wolontariuszy paczki dostarczane były do konkretnych rodzin w całym kraju. Na terenie Wielkopolski prezenty rozwożone były m.in. dostawczym Volkswagenem T6.1.

Tegoroczna edycja Weekendu Cudów Szlachetnej Paczki wsparła zdecydowanie większą niż poprzednio liczbę potrzebujących rodzin, bo aż 17 009! Tylko w Wielkopolsce było to 1361 rodzin, a w samym Poznaniu 367 rodzin. Do wielu z nich paczki dojechały Volkswagenem T6.1. W dostarczanie prezentów zaangażowanych było w tym roku aż 692 wolontariuszy.

Źródło: Informacja prasowa


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *