Volkswagen Financial Services rozpoczyna cykl edukacyjny

Volkswagen Financial Services przygotowuje cykl filmów o zakupie, finansowaniu i użytkowaniu samochodów firmowych i prywatnych. W ten sposób, w formie eksperckich porad, VWFS pokazuje użytkownikom aut jak optymalnie korzystać z pojazdów pod kątem finansowym.

Volkswagen Financial Services jest wiodącą na rynku instytucją wyspecjalizowaną w kredycie i leasingu, serwisowaniu i ubezpieczaniu aut, a także zarządzaniu flotami. Działając od niemal 25 lat na polskim rynku, zgromadził wiele doświadczeń w zakresie finansowania zakupu i użytkowania pojazdów. Ekspercką wiedzą postanowił się teraz podzielić z internautami w formie filmowych wywiadów ze specjalistami. Eksperci VWFS w materiałach wideo zamieszczonych na YouTube odpowiadają na nurtujące konsumentów pytania, doradzają jak rozsądnie kupić i finansować auto, dzielą się też praktyczną wiedzą. Cykl w każdym odcinku będzie poruszał inne obszary tematyczne.

Tematem pierwszej części są kredyt i leasing z niskimi ratami. Ten sposób finansowania jest wciąż nowością na polskim rynku i budzi wśród klientów wiele pytań. Jak przebiega proces użytkowania i zwrotu pojazdu? Jak należy korzystać z samochodu? O czym pamiętać, przygotowując auto do zwrotu? Jakich zmian można dokonywać w pojeździe i co należy zgłaszać? Jakie są prawa i obowiązki leasingobiorców? Na te pytania odpowiada w materiale Paweł Bokun, Kierownik Działu Samochodów Używanych i Remarketingu w Volkswagen Financial Services.

Wywiady nagrywane są w VWFS Store w Warszawie, pierwszym na świecie salonie samochodów używanych działającym pod własną marką Volkswagen Financial Services. Drugi odcinek będzie poświęcony flotom pojazdów firmowych, w kolejnych poruszane będą m.in. temat zakupu samochodów używanych czy finansowania pojazdów elektrycznych.

Kolejne odcinki cyklu dostępne będą na kanale Youtube Volkswagen Financial Services Polska.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *