Volkswagen Financial Services dołącza do PZWLP

Volkswagen Financial Services, firma finansująca floty nowych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony w Polsce, dołącza do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP).

Firma Volkswagen Financial Services (VFS) dołączyła do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów – działającej od 2005 roku branżowej organizacji, która działa na rzecz rozwoju oraz profesjonalizacji rynku flotowego w Polsce. Członkostwo w PZWiLP ma pozwolić VFS dynamicznie uczestniczyć w życiu całej branży, silniej wsłuchiwać się w potrzeby klientów oraz mieć znaczący wpływ na kształtowanie najwyższych standardów oraz najlepszych praktyk dla rynku flotowego w Polsce.

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) istnieje od 2005 roku. Skupia największe i najważniejsze w Polsce firmy wynajmu długoterminowego samochodów. W ramach organizacji działa kilka eksperckich zespołów roboczych zajmujących się najbardziej istotnymi dla branży obszarami tematycznymi – jak np. regulacje prawne i podatkowe, tworzenie standardów branżowych czy rozwój oraz edukacja na temat elektromobilności we flotach.

Przystąpienie Volkswagen Financial Services do PZWLP, to bardzo dobra informacja nie tylko dla naszej organizacji, ale również całej branży w kraju. Reprezentacja firm wynajmu długoterminowego aut w PZWLP znacząco się dzięki temu zwiększa, a w efekcie, istotnie wzmacnia się także siła głosu naszej organizacji. Bardzo cenne będą z pewnością również wiedza i doświadczenie, jakimi Volkswagen Financial Services wzbogaci PZWLP – mówi Robert Antczak, prezes zarządu PZWLP.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *