Volkswagen Bank wprowadza kartę z wizerunkiem Porsche Taycan

Volkswagen Bank rozszerzył swoją ofertę o kartę debetową z wizerunkiem Porsche Taycan – czyli pierwszego w historii marki seryjnie produkowanego samochodu elektrycznego. Oferta jest dostępna dla wszystkich posiadaczy konta osobistego w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold oraz konta firmowego z kartą Visa Business.

Volkswagen Bank (dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services), robiąc ukłon w stronę miłośników motoryzacji, poszerza wachlarz wzorów kart debetowych. Dotychczas klienci mogli wybierać spośród grafik przedstawiających klasyczne pojazdy (np. Volkswagen Beetle), natomiast od sierpnia do tego grona dołączył Porsche Taycan.

– Funkcjonalność kart debetowych jest dla użytkowników płatności bezgotówkowych oczywista, natomiast nie chcemy poprzestać jedynie na tym, co konieczne. Zależy nam na szczegółach, również estetycznych, które mogą umilić korzystanie z produktów bankowych, stąd specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy nowy wzór karty z wizerunkiem Porsche Taycan – podkreśla Daria Pawęda, dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Plus Konto Biznes i Pakiet Złoty

Volkswagen Bank wprowadza rozwiązania, które wpływają na większy komfort korzystania z produktów bankowych. Wśród przykładów są np. karty debetowe Visa Business czy Visa Gold, które pozwalają na dokonywanie płatności zbliżeniowych, bezpieczne zakupy w Internecie z 3D Secure oraz Click to Pay, wypłaty gotówki w bankomatach oraz w POS w ramach Visa Cash Back. Użytkownicy konta Volkswagen Bank w Pakiecie Złotym mogą ubiegać się o bezwarunkowo bezpłatną kartę z elektrycznym Porsche. Jak na kartę premium przystało, posiada bogaty wachlarz darmowych tzw. VAS-ów (ang. value add services), czyli wartości dodanych. Wśród nich: przewalutowanie wszystkich transakcji zagranicznych, bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju oraz Europie, a także szeroki zakres ubezpieczenia w Pakiecie Gold.

W ramach świadczeń otrzymują: ochronę karty w razie nieuprawnionego jej użycia, wydłużoną ochronę na zakupiony sprzęt RTV/AGD czy pakiet o ciekawym nazewnictwie „torebka” (zabezpieczenie w razie rabunku torebki lub teczki z zawartością kluczy, wartościowych przedmiotów czy dokumentów).

Dodatkowo w czwartym elemencie ubezpieczenia w Pakiecie Gold znajduje się assistance medyczny z wizytami lekarzy i dostawą leków, opieką pielęgniarską, transportem medycznym oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Prowadzenie konta w Pakiecie Złotym objęte jest miesięczną opłatą w wys. 9 zł, a karta Visa Gold wraz z ww. korzyściami jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za 0 zł.

Karta na dzień dobry

Kartę z wizerunkiem Porsche Taycan mogą otrzymać posiadacze m.in. firmowego Plus Konta Biznes. Nowi klienci biznesowi Volkswagen Bank otrzymają kartę Visa Business z modelem Porsche Taycan za 0 zł. Jeżeli klient dysponuje już kartą i pragnie ją wymienić, to koszt takiej operacji wyniesie tylko 15 zł. Karty Visa Business objęte są bezpłatnym ubezpieczeniem w Pakiecie Biznes – w jego zakres wchodzi wydłużona ochrona na sprzęt RTV/AGD oraz ochrona karty i zabezpieczenie w razie nieuprawnionego użycia. Posiadacze Plus Konta Biznes otrzymują też bezpłatną automatyczną windykację należności oraz pomoc ekspertów w ramach promocji: „Należy ci się wsparcie”.

Porsche to marka samochodów kojarząca się z prestiżem i nieskrępowaną wolnością. Wolność zapewnia też korzystanie z nowoczesnych rozwiązań finansowych od Volkswagen Bank. A od teraz każdy z klientów banku może podziwiać model Porsche Taycan na swojej karcie debetowej Visa. Nie zabraknie jej także w moim portfelu – mówi Marek Sworowski, dyrektor marketingu w Porsche Polska.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.