VIII edycja Konferencji TOP automotive odbędzie się w Zawierciu

Przed nami wyjątkowe wydarzenie dotyczące branży motoryzacyjnej – kolejna odsłona Konferencji TOP automotive, która po dwóch latach powraca do formy stacjonarnej i odbędzie się w dniach 15-16 września w Zawierciu.

Miejscem VIII edycji Konferencji TOP automotive będzie hotel Villa Verde w Zawierciu. Po dwóch latach wydarzenia w formie online, konferencja powraca do stacjonarnej formy. Oznacza to spotkanie w szerokim gronie specjalistów z zakresu automotive, możliwość wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z innymi uczestnikami oraz oczywiście niepowtarzalną atmosferę konferencji, która zrzesza najlepszych ekspertów z branży motoryzacyjnej.

W ciągu dwóch dni piętnastu ekspertów z branży automotive wygłosi prelekcje odpowiadające na bieżące oczekiwania i wyzwania rynku motoryzacyjnego oraz weźmie udział w debacie. Zaproszeni specjaliści – trenerzy, eksperci oraz partnerzy firmy SQD Alliance, która jest odpowiedzialna za realizację wydarzenia, podzielą się z uczestnikami merytoryczną wiedzą przekazaną w ciekawej i angażującej formie, a także odpowiedzą na zadawane pytania. Zaprezentują nowe rozwiązania oraz dobre praktyki stosowane w branży automotive.

Pierwszego dnia konferencji – 15 września, uczestnicy skupią się na zagadnieniach związanych z nowościami w branży automotive, przemysłu motoryzacyjnego w Europie, nowościach i zmianach w wymaganiach klientów branży samochodowej, a także bezpieczeństwa funkcjonalnego, cyberbezpieczeństwa i TISAX oraz wyzwań związanych z implementacją metod w organizacji.

Drugi dzień poświęcony będzie narzędziom jakościowym. Wygłoszone zostaną prelekcje na temat sprawnego zarządzania łańcuchem dostaw oraz faktów i mitów w zagadnieniach dotyczących kluczowych metod jakości przemysłu motoryzacyjnego. Omawiany będzie także temat skuteczności procesu certyfikacji na zgodność z IATF 16949 pod kątem redukcji ryzyka i osiągania celów biznesowych.

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej – www.topautomotive.pl, na której można zapoznać się ze szczegółowymi opisami zaplanowanych w tym roku prelekcji, sylwetkami ekspertów, partnerami i patronami medialnymi wydarzenia oraz opiniami uczestników i relacjami z poprzednich edycji.

Źródło: Materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *