UTA Edenred rozszerza sieć akceptacji na stacje Circle K w Republice Irlandii i Irlandii Północnej

UTA Edenred, czołowy dostawca usług z związanych z mobilnością w Europie i spółka sieci Edenred, rozszerzył swoją europejską sieć akceptacji na stacje benzynowe w Irlandii oraz Irlandii Północnej. Klienci UTA Edenred mają aktualnie dostęp do około 370 stacji benzynowych Circle K w Republice Irlandii oraz 60 stacji benzynowych w Irlandii Północnej, gdzie z kartą UTA Card mogą bezgotówkowo zaopatrywać się w paliwo, smary oraz skorzystać z usług czyszczenia pojazdu.

Lukas Schneider, Director Partners & Commercial EMEA w UTA Edenred, powiedział: Sieć akceptacji UTA Edenred jest podstawą naszej oferty w zakresie mobilności dla klientów, a my stale działamy na rzecz dalszego jej rozszerzania. Dodanie około 430 stacji benzynowych Circle K w Republice Irlandii oraz Irlandii Północnej jest ważne dla nas i dla naszych klientów – zwłaszcza fakt włączenia Irlandii Północnej jako nowego regionu do naszej europejskiej sieci akceptacji.

UTA Edenred już od 2007 roku posiada stacje benzynowe Circle K w swojej sieci w Skandynawii, krajach bałtyckich i Polsce. Circle K jest częścią grupy Canadian Alimentation Couche Tard i operatorem stacji benzynowych oraz sklepów sprzedaży detalicznej, posiadającym ponad 400 obiektów na terenie Irlandii i Irlandii Północnej. Circle K na swoich stacjach posiada sklepy i restauracje, które oferują napoje, przekąski i jedzenie dla podróżujących. Dodatkowo firma prowadzi program zrównoważonego rozwoju, poprzez który angażuje się w odpowiedzialne i przyjazne dla klimatu oraz środowiska praktyki biznesowe.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *