UTA Edenred kontynuuje cykl spotkań Champ on the Road

UTA Edenred, dostawca usług mobilności w Europie i spółka należąca do Edenred, zapowiedziała kontynuację serii spotkań Champ on the Road dla kierowców zawodowych na europejskich drogach. We współpracy z kilkoma partnerami, UTA Edenred zorganizuje spotkania na wybranych stacjach paliw w kilku krajach do końca 2024 r., podczas których kierowcy po zatankowaniu swoich pojazdów otrzymają upominki i bezpłatne posiłki. Trzy spotkania z cyklu Champ on the Road odbędą się w Polsce.

Kierowcy ciężarówek będący w trasach w Polsce mogą wziąć udział w trzech wydarzeniach UTA Edenred Champ on the Road:

• poniedziałek, 20 maja, w godzinach 12:00-21:00 na stacji Uniwar Gorzyczki przy ul. Powstańców Śl. 243, w 44-340 Łaziska.

• poniedziałek, 17 czerwca, w godzinach 12:00-21:00 stacja Pieprzyk, ul. Sulecińska 17G, 66-235 Torzym.

• poniedziałek, 22 lipca, w godzinach 12:00-21:00 stacja paliw Orlen Osła, Osła 1G, 59-706 Gromadka.

Kolejne wydarzenia Champ on the Road w 2024 roku są planowane w Austrii, Niemczech, Estonii, na Litwie, w Rumunii, na Słowacji i w Czechach.

Cykl imprez Champ on the Road został po raz pierwszy zorganizowany przez UTA Edenred w 2023 roku. Wówczas odbyło się łącznie dziewięć wydarzeń w siedmiu krajach europejskich.

UTA Edenred docenia wkład ciężko pracujących zawodowych kierowców w europejską gospodarkę i cieszymy się, że możemy kontynuować tę dedykowaną serię wydarzeń. Chcemy serdecznie powitać nowe lokalizacje tegorocznych wydarzeń na trasie naszej kampanii i podziękować naszym partnerom za współpracę przy ich organizacji”- mówi Lukas Schneider, dyrektor handlowy EMEA w UTA Edenred.

Więcej informacji o terminach poszczególnych spotkań, lokalizacjach stacji i godzinach imprez Champ on the Road można znaleźć na stronie internetowej UTA Edenred pod adresem https://web.uta.com/pl/events

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *