Urban Mobility Flow Summit odbędzie się w Gdańsku

Pierwsza w historii konferencja Urban Mobility Flow Summit odbędzie się 22 listopada 2023 r. w AmberExpo w Gdańsku. Urban Mobility Flow działa jako unikalna platforma łącząca ofertę sektora prywatnego z potrzebami sektora publicznego w obszarze mobilności miejskiej. Ma na celu skatalizowanie rzeczywistych zmian w sposobach, w jakich poruszamy się po naszych miastach. 

W miarę zmagania się miast z wyzwaniami dynamicznie postępującej urbanizacji, potrzeba stosowania innowacyjnych, skalowalnych i zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności miejskiej nigdy przedtem nie była większa. Urban Mobility Flow ma na celu wspieranie współpracy poszukującej innowacyjnych rozwiązań, skierowanych na bardziej zrównoważoną i efektywną przyszłość różnorodnych form transportu miejskiego.

Główne zagadnienia Gdańsk Urban Mobility Flow Summit 2023:

  • Finansowanie zielonej mobilności dla sektora publicznego i prywatnego: analiza modeli
    finansowych, wspierających wdrażanie zielonych technologii w mobilności miejskiej.
  • Mobilność współdzielona i HUBy mobilności : rola współdzielonej mobilności w zmniejszaniu kongestii ruchu i poprawie efektywności transportu w miastach.
  • Inteligentne rozwiązania w zakresie mobilności miejskiej : przegląd najnowszych osiągnięć technologicznych, które kształtują przyszłość mobilności miejskiej.
  • Niskoemisyjna logistyka miejska: strategie i technologie, które pomagają miastom wprowadzać niskoemisyjne rozwiązania logistyczne, na przykład w ścisłych centrach miast.

Dlaczego warto uczestniczyć?

  • Panele tematyczne : cztery panele dyskusyjne połączone z prelekcjami ekspertów.
  • Możliwości nawiązania kontaktów: możliwość poznania profesjonalistów z branży podczas specjalnego wieczornego spotkania networkingowego.
  • Innowacyjne technologie : najnowsze rozwiązania, które mają na celu zdefiniowanie mobilności miejskiej na nowo.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.urbanmobilityflow.pl

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *