Traficar organizuje konkurs Bezcenne® Chwile

Działająca w branży car-sharingowej marka Traficar, wraz z partnerem głównym, Mastercard Bezcenne® Chwile oraz partnerem Prezentem Marzeń organizuje wyjątkowy konkurs. Do wygrania są nagrody.

W dniach 12-16 września, każdego dnia roboczego, między godziną 9:00 a 10:00, Traficar kolejno opublikuje w swojej aplikacji pytania, a aby przeżyć bezcenne chwile, użytkownik będzie musiał udzielić na nie odpowiedzi. Trzy osoby, które poprawnie odpowiedzą na najwięcej z nich w jak w najkrótszym czasie, otrzymają atrakcyjne nagrody, którymi są voucher Prezentu Marzeń na kwotę 1200 zł uprawniający do lotu balonem dla dwojga, a także 800 zł do wykorzystania w aplikacji Traficar. Dla laureata czwartego miejsca przewidziano nagrodę pocieszenia – voucher Prezentu Marzeń na 300 złotych oraz voucher do Traficara na kwotę 500 zł.

Jak mówi Konrad Karpiński, dyrektor Traficara: Chcemy, by nasi użytkownicy mieli z naszą marką jak najlepsze wspomnienia i to właśnie dlatego, wraz z partnerami, postanowiliśmy podarować uczestnikom doświadczenie, o którym będą pamiętać przez całe życie. Jestem przekonany, że zainteresowanie konkursem będzie olbrzymie. Cieszę się, że jako Traficar będziemy mogli spełnić czyjeś marzenie.

Harmonogram konkursu „Bezcenne® Chwile z Traficar!”

– 12-16 września 2022 – zbieranie zgłoszeń i odpowiedzi w aplikacji mobilnej Traficar

– 21 września 2022 – rozwiązanie konkursu, publikacja wyników

– 28 września 2022 – wręczenie nagród laureatom

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: https://tiny.pl/wghgx

 

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *