Tak będzie wyglądać Toyota C-HR drugiej generacji?

Najnowszy prototyp japońskiego producenta zapowiada pojawienie się Toyoty C-HR drugiej generacji. Crossover z Kraju Kwitnącej Wiśni oferowany będzie z klasycznym napędem hybrydowym oraz hybrydą typu plug-in (PHEV).

Model o nazwie C-HR Prologue jest dziełem stylistów ze studia projektowego ED2, które zlokalizowane jest na południu Francji. Auto zyskało bardziej wyrafinowany charakter dzięki uproszczeniu głównych linii projektu nadwozia. Crossover Toyoty zwraca uwagę zwartą bryłą, światłami o wyraźnie zaznaczonych konturach, kołami rozstawionymi możliwie jak najbliżej rogów płyty podłogowej oraz efektowną kompozycją kolorystyczną, która łączy czerń i srebrny metalik z jaskrawymi dodatkami w tonacji Sulphur.

Na razie nie znamy specyfikacji technicznej nowego modelu, wiadomo tylko, że w ofercie pojawią się wersje z klasycznym napędem hybrydowym oraz z hybrydą typu PHEV – ładowaną z zewnętrznego źródła prądu. Wersja produkcyjna drugiej generacji Toyoty C-HR ma zostać zaprezentowana w przyszłym roku i podobnie jak jej poprzednik będzie produkowana w fabryce zlokalizowanej na terenie Turcji.

(TSz) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *