Szef Inchcape Polska pokieruje także oddziałem w Finlandii

Witold Wcisło, prezes spółki dealerskiej Inchcape Polska, awansował w europejskich strukturach firmy, obejmując stanowisko dyrektora generalnego Inchcape Finlandia. Menadżer odpowiadać będzie obecnie za rozwój grupy w obu tych krajach.

Firma Inchcape poinformowała w komunikacie, że doceniono „wkład prezesa polskiego oddziału w utrzymywanie wysokiego poziomu wyników, a także jego doświadczenie i know-how, które będą miały znaczenie w rozwoju działalności detalicznej Inchcape w Finlandii”.

Witold Wcisło dołączył do Inchcape Polska w marcu 2016 roku, pełniąc przez trzy lata funkcję dyrektora oddziału Inchcape Warszawa. W 2019 roku awansował na stanowisko prezesa spółki Inchcape Polska. W przeszłości pracował na stanowiskach menedżerskich poza branżą motoryzacyjną, w takich firmach jak Makro, IKEA, Tesco.

Inchcape Polska działa na polskim rynku od 2004 roku, zajmując się sprzedażą oraz obsługą samochodów i motocykli marki BMW, a także samochodów MINI. Firma w 2021 roku zajęła 22. miejsce na liście dealerów aut nowych i 13. pozycję w rankingu dystrybutorów pojazdów używanych. Podczas kilkunastu lat obecności na polskim rynku firma osiągnęła znaczące sukcesy w sieci BMW, wielokrotnie zdobywając tytuł Dealera Roku BMW, w tym także w 2021 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.