Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych rozpoczyna współpracę z MHC Mobility

Stowarzyszanie Kierowników Flot Samochodowych (SKFS), organizacja skupiająca szefów flot samochodowych, zarządzających łącznie flotą 90 tysięcy pojazdów w Polsce oraz MHC Mobility – dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie mobilności, zatrudniający ponad 170 osób i zarządza flotą ponad 12 500 pojazdów rozpoczynają współpracę.

SKFS ma ambicje, aby współpracować z największymi podmiotami na rynku flotowym, a tym samym współtworzyć trendy w branży. Współpraca z CFM-ami jest dla nas wartościowa, ponieważ daje możliwość czerpania wiedzy o nowościach w zakresie usług czy narzędzi wprowadzanych na rynek. Z MHC Mobility skupiać się będziemy na wymianie doświadczeń oraz poszerzaniu horyzontów na wspólnych, dedykowanych spotkaniach biznesowych czy eventach – powiedział Mariusz Stasiński, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Dla naszej organizacji, która jest obecna w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, współpraca z SKFS otwiera nowe ścieżki rozwoju i umożliwia nam jeszcze lepsze dbanie o bezpieczeństwo, mobilność i satysfakcję użytkowników naszych samochodów. Jako jedyna firma w branży w Europie Środkowo-Wschodniej, oferujemy cały wachlarz pojazdów: od samochodów osobowych, aż po ciągniki siodłowe i naczepy, oraz cały pełną gamę pojazdów nisko- i zeroemisyjnych. Wszystko po to, aby dostarczać naszym klientom kompleksowe rozwiązania flotowe na najwyższym poziomie. Z radością podkreślamy znaczenie nawiązanej współpracy z renomowaną organizacją, jaką jest SKFS, która nie tylko wykazuje głęboką znajomość potrzeb zarządzających flotą pojazdów, lecz także potwierdza wiarygodność i profesjonalizm naszej organizacji – tłumaczy Tomasz Piekarski, Chief Commercial Officer CEE MHC Mobility.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *