Skoda Octavia hitem oferty aut poleasingowych Arval Autoselect

Arval Service Lease Polska w 2022 roku sprzedał prawie 8 tys. samochodów pokontraktowych. Najczęściej wybieranym modelem była Skoda Octavia, a średni przebieg sprzedanych aut wynosił 78 tys. km. Arval ułatwia też klientom indywidualnym dostęp do oferty samochodów używanych, dzięki uruchomionej w ubiegłym roku platformie internetowej autoselect.arval.pl.

Sprzedaż samochodów pokontraktowych to istotny segment działalności Arval. W 2022 roku z placu w Radziejowicach wyjechało 1300 używanych aut, zaś łączna liczba wszystkich sprzedanych przez Arval samochodów używanych to prawie 8 tys. – Są to pojazdy od pierwszego właściciela, bardzo zadbane, serwisowane w autoryzowanych punktach z udokumentowaną pełną historią. Wszystkie pochodzą z legalnych, polskich źródeł, więc klient nie musi mieć żadnych obaw, że kupuje kota w worku. Pojazdy są objęte rękojmią i na wszystkie wystawiamy faktury. W naszym biurze sprzedaży dostępny jest doradca Banku BNP Paribas, który oferuje korzystne formy finansowania – mówi Mikołaj Bąk, Remarketing Manager w Arval Service Lease Polska.

Arval podsumował także najchętniej wybierane przez klientów marki i modele używanych pojazdów. Faworytem okazała się Skoda, a szczególnym zainteresowaniem cieszył się model Octavia.

TOP 5 najchętniej kupowanych modeli aut poleasingowych:

  • Skoda Octavia
  • Renault Megane4
  • Volkswagen Passat
  • Skoda Fabia
  • Skoda Superb

TOP 5 najchętniej wybieranych marek aut poleasingowych:

  • Skoda
  • Renault
  • Volkswagen
  • Opel
  • Ford

Ceny sprzedanych pojazdów zaczynały się od 26 500 zł, a wśród najciekawszych modeli z oferty aut pokontraktowych wymienić można: elektryczne Audi E-Tron, luksusowy Range Rover Velar, kompaktowe Hyundai i30N oraz Mini Cooper S. – Przebudowaliśmy nasze centrum pojazdów pokontraktowych Arval Autoselect zgodnie z sugestiami klientów. Otworzyliśmy nowe biuro, powiększyliśmy parking dla klientów i wyposażyliśmy go w stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. Zmieniliśmy też sposób prezentacji pojazdów w Radziejowicach. Auta ustawione są według segmentów i podzielone na te przeznaczone do sprzedaży i do wynajmu – wyjaśnia Mikołaj Bąk. – W ofercie stale mamy około 300 pojazdów. Każdego dnia przygotowujemy do sprzedaży lub wynajmu kolejnych 9-12 aut używanych – dodaje.

W ofercie Arval Autoselect samochody dostępne są także w re-leasingu, czyli ponownym wynajmie. Jest to sposób na użytkowanie stosunkowo młodego auta w bardzo atrakcyjnej cenie i z wszystkimi zaletami wynajmu z pełną obsługą. Klienci, którzy zdecydują się na wynajem auta pokontraktowego, korzystają z tych samych usług dodatkowych w ramach miesięcznej raty, które dostępne są przy wynajmie nowych pojazdów, m.in. obsługi serwisowej, przeglądów, assistance 24h, samochodu zastępczego, karty paliwowej oraz aplikacji My Arval Mobile. Używane samochody można wynająć na 2 lata.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *