Ruszyły rejestracje na Kongres Nowej Mobilności 2022

Już można rejestrować się na największe tegoroczne wydarzenie w całości poświęcone elektromobilności – Kongres Nowej Mobilności 2022, który rozpocznie się 12 września w Łodzi. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. prezydenci polskich miast, ministrowie, dyplomaci, rodzimi i zagraniczni samorządowcy, międzynarodowi i krajowi eksperci, naukowcy, branżowi liderzy oraz szefowie organizacji wdrażających ekologiczne rozwiązania w transporcie.

W ramach KNM 2022 zaplanowano 81 spotkań merytorycznych, 5 ścieżek tematycznych oraz 10 premier, w których udział weźmie ponad 140 prelegentów, 400 ekspertów i praktyków rynku oraz 100 przedstawicieli mediów. Pod hasłem „E-Mobility in Poland. What’s next?” organizowana jest III edycja największego w tej części Europy, trzydniowego kongresu poświęconego elektromobilności i zrównoważonemu transportowi – Kongresu Nowej Mobilności 2022. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 września w EC1 Łódź – Miasto Kultury. Organizatorzy – Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) oraz Miasto Łódź – spodziewają się po raz kolejny rekordowej liczby ponad 1000 uczestników, w tym kilkuset ekspertów i praktyków rynku oraz kilkudziesięciu wystawców i dziennikarzy. Dla gości przygotowano ponad 80 merytorycznych spotkań w formule debat, sesji okrągłego stołu i warsztatów, a także wiele wydarzeń towarzyszących, tj. premiery, wystawy i pokazy.

We wrześniu tego roku znów wspólnie połączymy siły na rzecz budowania zrównoważonego i zeroemisyjnego transportu. Producenci, operatorzy transportowi, firmy technologiczne, infrastrukturalne i energetyczne, startupy i decydenci spotkają się na Kongresie Nowej Mobilności – najszybciej rozwijającym się wydarzeniu poświęconym elektromobilności w Polsce, aby omawiać wprowadzane na rynek technologie nowej generacji, a także identyfikować modele biznesowe, wymagania infrastrukturalne oraz partnerstwa, gwarantujące finansowanie projektów mobilnościowych. Wszystko po to, aby zmniejszyć emisje oraz umożliwić bezpieczny i zrównoważony przepływ ludzi, towarów i usług w Polsce – mówi Maciej Mazur, dyrektor zarządzający Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA).

Równolegle z Kongresem Nowej Mobilności 2022 odbędą się wydarzenia towarzyszące: Polish Battery Day 2.0, CEE Green Transport Initiativ Summit, KNM Fleet Forum oraz KNM Hydrogen Forum –poświęcone najważniejszym wyzwaniom sektora, w tym m.in. roli Polski w światowym i europejskim łańcuchu dostaw baterii li-ion, popularyzacji technologii wodorowych ogniw paliwowych w transporcie czy kwestiom związanym z masową elektryfikacją firmowych flot.

Organizatorzy podkreślają, że największą zaletą KNM 2022 jest jego otwarta formuła, gwarantująca dostęp do wiedzy eksperckiej oraz integrację pomiędzy uczestnikami. W ubiegłorocznej edycji kongresu wzięło udział ponad 1000 uczestników, 200 ekspertów i praktyków rynku, 50 wystawców, którzy uczestniczyli w 40 spotkaniach merytorycznych oraz 10 premierach, zorganizowanych na 2 scenach. Tegoroczna odsłona KNM zapowiada się rekordowo zarówno pod względem liczby paneli, jak też wystawców i uczestników.

Szczegółowy program Kongresu Nowej Mobilności 2022 znajduje się na stronie: https://kongresnowejmobilnosci.pl/program-knm/. Rejestracji można dokonać pod adresem: https://kongresnowejmobilnosci.pl/rejestracja/. Obecnie można zakupić bilety z puli „Early Birds” w promocyjnej cenie, która obowiązuje do 12 lipca 2022 r.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *