Ruszają zamówienia na nowego Peugeota 408

Już 5 września rozpoczyna się proces zbierania zamówień na nowy model Peugeota 408 w limitowej wersji specjalnej First Edition. W tej specyfikacji crossover spod znaku lwa napędzany jest hybrydą PHEV o mocy 225 KM.

Najnowszy crossover Peugeota mierzy na długość 4687 mm, ma 1859 mm szerokości i 1478 mm wysokości, natomiast rozstaw osi wynosi 2787 mm. Producent wskazuje na dużą ilości wolnego miejsca dla pasażerów siedzących z tyłu (188 milimetrów przestrzeni na wysokości kolan) oraz na 536-litrówy bagażnik, który w razie potrzeby można powiększyć do 1611 litrów.

Peugeot 408 PHEV 225 KM First Edition oferuje w ramach wyposażenia standardowego: opalizujący lakier Niebieski Obsession, alufelgi o średnicy 20 cali (wzór Monolithe), cyfrowy panel wskaźników 3D, systemem infotainment i-Connect Advanced z nawigacją online, a także fotele z możliwością podgrzewania i masażu oraz tapicerkę łączącą trzy rodzaje materiału (skóra ekologiczna, tkanina i alcantara).

Jako dodatkową korzyść przy zakupie samochodu przewidziano zestaw Electric Pack, który obejmuje stację ładowania Easy Wall Box (produkt jednofazowy, skalowany do 32 A, 7,4 kW, wyposażony w kabel o długości 5 m i wtyczkę typu 2), a także przedpłaconą kartę do publicznych ładowarek sieci GreenWay (pobranie 200 kWh energii).

Zamówienia na model Peugeot 408 w wersji First Edition zbierane będą wyłącznie on-line. Ponadto klienci będą mogli ustalić z dealerem możliwość dostarczenia samochodu we wskazane miejsce.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *