Premiera nowej Škody Kodiaq w Salonie Online

Škoda zaprezentuje nowy model Kodiaq podczas polskiej premiery w Salonie Online. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać szeroką gamę wersji największego SUV-a czeskiej marki, który dostępny jest m.in. w usportowionym wariancie RS, eleganckim Laurin & Klement oraz dynamicznym Sportline. Premiera będzie transmitowana na Facebooku oraz kanale YouTube marki już 28 października o godzinie 20:00.

Jak już wspomnieliśmy, Kodiaq to największy SUV w portfolio Škody. Klienci mogą wybierać spośród pięciu silników benzynowych i wysokoprężnych. Dostępny jest także usportowiony Kodiaq RS z silnikiem benzynowym 2.0 TSI o mocy 245 KM. Ponadto model ten oferowany jest w wersjach Laurin & Klement oraz Sportline. Auto wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu designu i technologii. Marka deklaruje, że odpowiada na potrzeby klientów, czego wyrazem są udogodnienia takie jak matrycowe światła Full LED Matrix, system Travel Assist czy ergonomiczne fotele. Kodiaq oferuje też przestronną kabinę dzięki długości 4,70 m. Z opcjonalnym rozkładanym trzecim rzędem siedzeń auto może pomieścić do siedmiu osób. Natomiast gdy jego tylne siedzenia zostaną złożone, bagażnik ma pojemność aż 2065 l.

Warto dodać, że od debiutu w 2016 roku wyprodukowano 600 000 sztuk modelu Kodiaq. Największy z SUV-ów tej marki sprzedawany jest na 60 rynkach całego świata.

Polską premierę Kodiaqa poprowadzą doradcy Salonu Online oraz przedstawiciele Škody w Polsce.

(TSz) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *