Piotr Wróbel nowym CCO Alphabet Polska

Piotr Wróbel dołączył do zespołu Alphabet Polska, obejmując od czerwca tego roku nowoutworzone stanowisko Chief Commercial Officer’a (CCO). W jego ramach będzie on teraz odpowiedzialny za zarządzanie całym obszarem handlowym firmy.

Piotr Wróbel związany jest z branżą Car Fleet Management (CFM) od samego początku swojej kariery zawodowej. W tym czasie zdobywał doświadczenie w strukturach handlowych m.in. takich firm jak: Hertz Lease, Daimler Fleet Management Polska czy FCA Poland. Przez ostatnich 8 lat był odpowiedzialny za sprzedaż w LeasePlan Polska na stanowiskach Head of Sales, a następnie Commercial Director. Z wykształcenia prawnik z dyplomem International MBA z Warsaw University of Technology.

Wysoka jakość, stabilna pozycja oraz doskonała renoma wśród klientów – to są właśnie te aspekty, na które moim zdaniem warto stawiać. I to niezależnie od tego czy wybieramy nowego partnera do dalszego rozwoju naszej ścieżki zawodowej, czy nowego partnera do obsługi naszych służbowych pojazdów. Tym bardziej więc cieszę się z faktu dołączenia do Grupy BMW i jestem gotowy na wszystkie nowe wyzwania, które teraz przede mną – mówi Piotr Wróbel, CCO Alphabet Polska.

Wróbel zastąpił w roli szefa sprzedaży Michała Chudzika, który pełnił obowiązki dyrektora sprzedaży i marketingu Alphabet Polska od 2015 r.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *