PETRONAS Urania Road Show Unstoppable Heroes

Na Autodromie Jastrząb odbył się „PETRONAS Urania Road Show Unstoppable Heroes”, który jest częścią ogólnoeuropejskiej kampanii, organizowanej przez firmę PETRONAS. Wydarzenie poprzedziła debata, w trakcie której rozmawiano o wyzwaniach, z jakimi mierzy się w ostatnich latach sektor TSL oraz jak na te wyzwania odpowiadają producenci i dystrybutorzy.

W dyskusji wzięli udział przedstawiciele branży transportowej, producentów oraz dystrybutorów, a także dziennikarze z mediów branżowych. Byli wśród nich m.in. Adam Bober – dyrektor sprzedaży PETRONAS Lubricants w Polsce, Niemczech i Austrii, Krzysztof Bogusz – dyrektor ds. organizacji sprzedaży w firmie SUDER.eu, będącej jednym z  największych polskich dystrybutorów części zamiennych do samochodów ciężarowych oraz Iwona Blecharczyk – influencerka, jedna z najbardziej znanych Polek w sektorze transportu samochodowym i właścicielka firmy transportowej Imagination. Natomiast moderatorem dyskusji był nasz redakcyjny kolega Tomasz Szmandra.

Po części oficjalnej zaproszeni goście mogli spróbować swych sił w szkole doskonalenia techniki jazdy, konkursach sprawnościowej jazdy samochodem oraz doświadczyć jazdy driftem ze znaną zawodniczką Karoliną Pilarczyk.

(red)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *