Panek CarSharing z promocją Black Weeks -50%

Operator usługi wynajmu samochodów na minuty, godziny i dni Panek CarSharing wprowadził promocję na zakup pakietów dobowych i tygodniowych. Akcja wpisuje się w światowy trend czasowego oferowania swoich usług w niższych cenach Black Weeks, a obniżka cen sięga 50%.

Black Weeks i kulminacyjny Black Friday są jedną z najpopularniejszych form promocji produktów i usług na świecie. Oferenci prześcigają się w wymyślaniu szalonych promocji, a wśród najbardziej odważnych w tym sezonie znalazł się Panek CarSharing, który obniżył ceny swoich pakietów dobowych i tygodniowych o połowę, co spowodowało, że obecnie oferuje najtańszą usługę wynajmu samochodów na polskim rynku w ujęciu dobowym. Oferta dotyczy pakietów w grupach Economy, Standard i Comfort, a samochód można wynająć już od kwoty 59,50 zł/dobę. W akcji bierze udział 2500 pojazdów, które dostępne są w strefach na terenie całego kraju.

Celem akcji promocyjnej jest nie tylko popularyzacja usługi carsharingu wśród Polaków. Zależy nam na dotarciu z ofertą do naszych stałych użytkowników, którym w ten sposób chcemy podziękować za korzystanie z usług wypożyczalni Panek. Celujemy również w aktywizację klientów, którzy mają zarejestrowaną usługę wynajmu samochodów na minuty, godziny i dni, ale do tej pory jeszcze nie z niej nie skorzystali. Mamy nadzieję, że nasza oferta Black Weeks skłoni cześć z nowych użytkowników do przetestowania nas po okazyjnej cenie. Według statystyk, aż 30% użytkowników Panek CarSharing korzysta z pakietów czasowych, głównie dobowych. To bardzo wygodna opcja, gdzie samochód jest do dyspozycji przez cały dzień, a rozliczenie podróży następuje wyłącznie na podstawie przejechanych kilometrów” – tłumaczy Leszek Leśniak, dyrektor zarządzający Panek CarSharing.

Obserwujemy systematyczny wzrost liczby użytkowników, którzy okazjonalnie korzystają z auta, szczególnie w sytuacjach awaryjnych, ale także tych, którzy korzystają z samochodów jedynie weekendowo, realizując przejazdy wakacyjne, lub przemieszczając się pomiędzy miastami w celach zarobkowych. Tak często dzieje się w przypadku dużych aglomeracji i mniejszych miast oddalonych od nich o 100 do 200 km. Przykładem mogą być przejazdy z Lublina do Warszawy na początku tygodnia i z powrotem do Lublina w piątki” – dodaje Leszek Leśniak.

Należy podkreślić, że carsharing jest obecnie najbezpieczniejszą formą przemieszczania się ze wszystkich, wykorzystujących do tego samochody. To użytkownik jest kierowcą pojazdu i sam decyduje o bezpieczeństwie własnym i swoich pasażerów. Pakiety dobowe w Panek CarSharing są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje samochodu na określony czas oraz doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wypożyczalni samochodów. Aby skorzystać z auta wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację dostępną w Sklepie Play i na AppStore i zarejestrować się w usłudze postępując zgodnie z przewodnikiem instalacji w aplikacji. Wystarczy podać swoje podstawowe dane, zrobić zdjęcie prawa jazdy, selfie potwierdzające tożsamość oraz wybrać jedną z kilku opcji płatności (karta płatnicza, przedpłata, portfel elektroniczny). Można również zarejestrować się w usłudze w jednym z 16 punktów firmy Panek w całym kraju.

(red) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *