Pandemia nie może przerwać zdobywania wiedzy o zarządzaniu flotą. Ekspert Flotowy szkoli już 5 października

To już IX edycja projektu „Ekspert Flotowy”, w tym roku pod nazwą „Ekspert Flotowy Ekstra 2021” i hasłem „Flota odpowiedzialna społecznie”.

Już od 8 lat Volkswagen Financial Services i marka Škoda dzielą się wiedzą i doświadczeniem z osobami zajmującymi się zarządzaniem parkiem aut służbowych. Przekazują dobre praktyki, rozwijają kompetencje i opowiadają o trendach rynkowych związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów zarządzania firmową flotą. Cykl szkoleń jest skoncentrowany na przedstawieniu tematów bieżących i ważnych z perspektywy osób zarządzających flotą i to właśnie dla nich organizowane jest to szkolenie. Poprzednie edycje Eksperta Flotowego cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zgromadziły grono przeszkolonych uczestników. Trwająca pandemia nie może tego zmienić i organizatorzy kontynuują cykl szkoleń „Ekspert Flotowy” w 2021 r. Tegorocznej edycji jako partner towarzyszy Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych.

Jednodniowe szkolenie będzie transmitowane on-line i jest bezpłatne. Uczestnictwo na szkoleniu wymaga rejestracji na stronie https://ekspertflotowyekstra.pl.

Prelegentami Eksperta Flotowego Ekstra będą:

  • dr Daniel Trzaskowski, dyrektor zarządzający biznesem flotowym w Volkswagen Financial Services Polska, który opowie o społecznej odpowiedzialności we flocie;

  • Mirosław Torchała omówi temat floty odpowiedzialnej społecznie na przykładzie firmy Wavin oraz aut plug-in hybrid marki Škoda;

  • Piotr Kubiak, który opowie o strategii elektromobilności dla marki Škoda.

Gościem specjalnym na szkoleniu będzie Mikołaj „Miko” Marczyk, kierowca rajdowy zespołu ŠKODA Polska Motorsport. „Miko” w 2019 r. został najmłodszym w historii Rajdowym Mistrzem Polski.

Na szkolenie można zarejestrować się na stronie https://ekspertflotowyekstra.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *