Oleje Shell Helix nagrodzone złotym Laurem Konsumenta

Marka Shell Helix zdobyła złoty Laur Konsumenta w kategorii oleje silnikowe i środki smarne. Warto dodać, że użytkownicy i konsumenci głosujący w ogólnopolskim plebiscycie przyznali to wyróżnienie produktom Shella już po raz ósmy z rzędu.

Plebiscyt popularności produktów i usług Laur Konsumenta jest jednym z czołowych konkursów promocyjnych w Polsce, a złote godło to jeden z najważniejszych certyfikatów konsumenckich w naszym kraju. Wyróżnienie odzwierciedla poziom zadowolenia i satysfakcji użytkowników ocenianych produktów.

Jesteśmy niezwykle dumni, że polscy konsumenci po raz kolejny wyrazili uznanie dla naszej marki i Shell Helix znalazł się wśród ich ulubionych, najbardziej cenionych produktów. Rekomendacja w postaci opinii użytkowników to najlepsza, bardzo wartościowa ocena olejów silnikowych do samochodów osobowych z gamy Shell Helix. Cieszymy się, że niezmiennie utrzymujemy jakość, która uznawana jest za godną polecenia – powiedział Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Złoty Laur Konsumenta 2023 to już 16. wyróżnienie z serii Laur Klienta/Laur Konsumenta przyznane marce Shell Helix. Wybory polskich konsumentów pokrywają się z decyzjami producentów samochodów. Oleje Shell Helix uzyskały aprobaty i rekomendacje wiodących producentów samochodów na świecie. Są również wybierane na tzw. fabryczne zalanie przez wielu wiodących producentów. Syntetyczny olej silnikowy Shell Helix Ultra znajduje się w silniku każdego samochodu, który opuszcza m.in. fabrykę Ferrari.

Shell od wielu lat współpracuje też z zespołami sportowymi: Scuderia Ferrari, startującym w Formule 1, Hyundai Motorsport, znanym z Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) oraz BMW Motorsport, rywalizującym w wyścigach torowych. Shell Helix Ultra jest jedynym olejem silnikowym stosowanym w wysokoobciążonych jednostkach napędowych bolidów Scuderia Ferrari. Wyścigi F1, podobnie jak rajdy samochodowe, to unikalne, najbardziej ekstremalne środowisko do testów środków smarnych Shell.

Oleje silnikowe Shell jako jedyne na świecie są produkowane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu opatentowanej technologii Shell PurePlus. Gwarantuje ona uzyskanie czystej bazy olejowej, praktycznie pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń, co finalnie przekłada się na lepsze osiągi, ochronę i żywotność jednostki napędowej. Naukowcy i inżynierowie Shell cały czas pracują w naszych centrach technologicznych nad nowymi rozwiązaniami dopasowanymi do zmian zachodzących na rynku motoryzacyjnym. Wyróżniona złotym Laurem Konsumenta gama Shell Helix obejmuje również olej silnikowy Shell Helix Hybrid, który spełnia specyficzne wymagania samochodów hybrydowych – zauważa Łukasz Radzymiński.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *