Nowoczesny showroom Škody w Szczecinie

Škoda City Store Szczecin, należący do Grupy Cichy-Zasada, jest zlokalizowany w centrum miasta, w designerskim biurowcu Posejdon. Klienci mogą na miejscu skorzystać z pomocy doświadczonych doradców oraz szeregu multimedialnych rozwiązań, ułatwiających poznanie poszczególnych modeli czy konfigurację wybranego egzemplarza.

Nowy showroom Škody znajduje się przy ul. Plac Brama Portowa 1, w biurowcu „Posejdon”, który jest umiejscowiony w samym sercu Szczecina. To nowocześnie zaaranżowany open space, w którym położono mocny nacisk na swobodną atmosferę, a także innowacyjne i nowatorskie podejście do prezentacji i sprzedaży samochodów. Każda wizyta w placówce zaczyna się od filiżanki kawy, która płynnie przechodzi w rozmowę i prezentację gamy modelowej Škody przez doświadczonych ekspertów.

Na miejscu klient ma dostęp do szeregu multimediów. Przy każdym samochodzie dostępny jest tablet z pełną specyfikacją danego modelu, a w centralnej części salonu znajduje się multimedialny stół z dużym ekranem – dzięki temu można dowolnie skonfigurować auto widząc efekty zmian „na żywo”. Na miejscu można też umówić się na jazdę testową jednym z dostępnych pojazdów.

Jesteśmy świadkami momentu przełomowego w dziejach przemysłu samochodowego. Wkraczamy w fazę, w której dominującą rolę odgrywa digitalizacja, usługi online oraz zindywidualizowane podejście do potrzeb klienta. Nasza filozofia w firmie Škoda koncentruje się na tym, aby odpowiednio zaopiekować się klientem na każdym etapie jego kontaktu z marką. Obserwujemy rynek i odpowiadamy na zachodzące w nim zmiany, oferując naszym klientom najnowsze rozwiązania i technologie, a także komfortowe przestrzenie. Škoda City Store w Szczecinie powstał po to, aby być bliżej naszych klientów, jeszcze lepiej poznać ich potrzeby i spełnić ich oczekiwania – komentuje Tomasz Porawski, dyrektor marki Škoda w Polsce.

Nowy showroom Škody należy do Grupy Cichy-Zasada, która prowadzi łącznie już 7 punktów sprzedaży czeskiej marki w Polsce.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *