Nowe Centrum Tesli powstaje w Katowicach

W Katowicach powstaje drugie (po Warszawie) Centrum Tesli. Obiekt przy al. Walentego Roździeńskiego 208 to łącznie piąta lokalizacja marki Tesla w Polsce po Gdańsku, Warszawie i punktach samoobsługowych w Poznaniu i Wrocławiu. Nowe Centrum Tesli obejmie sprzedaż, serwis i punkt wydań samochodów.

Klienci Centrum Tesli w stolicy Górnego Śląska będą mogli zapoznać się z całą gamą modeli Tesli (Model S, Model X, Model 3 i Model Y), a także zarezerwować jazdy próbne online lub na miejscu. Salon sprzedaży będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00–18:00, natomiast serwis będzie obsługiwał klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–18:00.

Centrum Tesli w Katowicach wzmacnia stale rozwijającą się infrastrukturę Tesli w Europie. Polska posiada jedną z najgęstszych sieci stacji szybkiego ładowania Tesli w Europie Wschodniej z 13 stacjami Supercharger. Sieć stacji ładowania tej marki to największa infrastruktura szybkiego ładowania na świecie i najbardziej rozbudowany publiczny system szybkiego ładowania w Europie. Obecnie w 32 krajach Europy dostępnych jest ponad 15 tys. Superchargerów rozmieszczonych w ponad 1200 lokalizacjach.

Oficjalne otwarcie Centrum Tesli w Katowicach zaplanowano na 27 czerwca br.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *