MMC Car Poland zmienia nazwę na Astara Poland

Należąca do międzynarodowej grupy Astara firma MMC Car Poland, generalny dystrybutor samochodów marki Mitsubishi w Polsce, zmienia nazwę na Astara Poland.

Astara Poland jest częścią międzynarodowej grupy Astara (wcześniej znana jako Berge Automocion). Od 1996 polska spółka jest generalnym dystrybutorem samochodów, części zamiennych i akcesoriów Mitsubishi Motors w Polsce. Zmiana nazwy nie oznacza zmiany zakresu działalności.

Firma przypomniała, że obecnie w Europie trwają przygotowania do premier dwóch modeli Mitsubishi – SUV-a ASX nowej generacji oraz miejskiego modelu Colt, które zadebiutują na rynku w 2023 roku. Spółka Astara Poland poinformowała ponadto, że wkrótce planuje zaprezentować nowe marki. Szczegółów projektu nie ujawniono.

Działająca od 1979 roku Astara to jedna z największych na świecie grup motoryzacyjnych. Jest obecna w Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Austrii, Belgii, Finlandii, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Szwecji, Szwajcarii, Argentynie, Boliwii, Chile, Kolumbii, Peru i na Filipinach. Astara reprezentuje 30 marek i sprzedaje rocznie ponad 230 000 pojazdów.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.