Maciej Arwaj dyrektorem handlowym ALD Automotive | LeasePlan

Z dniem 1 września 2023 r. Maciej Arwaj został powołany na stanowisko dyrektora handlowego ALD Automotive | LeasePlan w Polsce. Arwaj związany jest z Grupą ALD Automotive od ponad 15 lat.

Nowy dyrektor handlowy swoją karierę rozpoczął w 2008 roku w firmie świadczącej usługi logistyczne i administracyjne dla ALD Automotive. Po 2 latach dołączył do zespołu ALD Automotive, gdzie odpowiadał za koordynację wynajmu krótkoterminowego oraz zarządzanie sprzedażą samochodów używanych.

W 2015 roku został dyrektorem operacyjnym w ALD Automotive odpowiedzialnym za kształtowanie strategii operacyjnej firmy. Wraz z początkiem 2020 roku objął stanowisko dyrektora handlowego, a we wrześniu tego samego roku został mianowany Dyrektorem Generalnym ALD Automotive Polska.

– Gratuluję Maciejowi objęcia tej kluczowej roli w naszej nowej organizacji. Maciej posiada wysoki poziom kompetencji zawodowych oraz bogate doświadczenie w strategicznym zarządzaniu. W sposób profesjonalny przygotował i wdrożył plan integracji ALD Automotive | LeasePlan w Polsce. Cieszę się na naszą dalszą współpracę, przed nami inspirujący okres, pełen nowych zadań i projektów związanych z dalszą integracją firm. Życzę Maciejowi powodzenia i wielu sukcesów na nowym stanowisku – powiedział Marek Małachowski, dyrektor zarządzający ALD Automotive | LeasePlan.

Maciej Arwaj ukończył studia magisterskie z socjologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz studia podyplomowe z zarządzania marketingowego na Akademii Leona Koźmińskiego. Od czerwca 2023 roku jest także członkiem Rady Nadzorczej Societe Generale Equipment Leasing.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *