Łukasz Barczyk nowym prezesem spółki MOTO Flota

Do zarządu firmy MOTO Flota, należącej do spółki Moto-Profil i specjalizującej się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju, dołączył Łukasz Barczyk, który obejął stanowisko prezesa.

Łukasz Barczyk związany jest z rynkiem motoryzacyjnym od ponad 16 lat. Doświadczenie zdobywał jako doradca serwisowy w koncernie Toyota. Pracował również jako kierownik działu operacyjnego w firmach z branży CFM. Z MOTO Flotą związany jest od 2019 roku, gdzie początkowo pełnił rolę project managera, a następnie dyrektora ds. rozwoju. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej oraz Akademii WSB w Chorzowie.

– Ścieżka zawodowa, którą przeszedłem w MOTO Flocie sprawiła, że wiele procesów poznałem od podszewki. Miałem również możliwość uczestniczenia w tworzeniu, implementacji oraz ewaluacji szeregu projektów, dzięki czemu budowałem efektywne strategie rozwojowe. Powołanie na stanowisko prezesa jest dużym wyróżnieniem i motorem napędowym do dalszego rozwoju. Przede mną oraz zespołem MOTO Floty stoi wienależy do spółki Moto-Profil le ciekawych wyzwań. W planie jest wprowadzenie kolejnych usług, które jeszcze bardziej umocnią pozycję firmy, reagowanie na zmiany zachodzące na rynku oraz dostosowywanie bieżących działań do trendów – mówi Łukasz Barczyk.

MOTO Flota specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych w całej Polsce oraz całościowym zarządzaniu flotami pojazdów firmowych. W gronie jej klientów znajdują się m.in.: Carsmile, Masterlease, Millennium Leasing, PKP Cargo, Red Bull, Solid, Strabag oraz Warta. Działalność firmy, obsługującej rocznie ponad 65 000 pojazdów, wspiera nowatorski system do zarządzania flotą online – MOTO Flota Manager. Spółka została wyróżniona w szeregu biznesowych i branżowych rankingów, otrzymując kilkukrotnie statuetki Fleet Derby oraz tytuł Gazeli Biznesu.

Przypomnijmy, że MOTO Flota należy do spółki Moto-Profil – czołowego polskiego dystrybutora części samochodowych, właściciela marki ProfiAuto zrzeszającej sklepy, hurtownie i serwisy samochodowe z całego kraju.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *