Lexus Warszawa Puławska najlepszym dealerem w Polsce i w TOP 10 w Europie

Lexus Warszawa Puławska został uznany najlepszym salonem tej marki w Polsce i jednym z 10. najlepszych w Europie! Lexus już po raz szósty przyznał nagrody Kiwami (w języku japońskim – najlepszy) europejskim salonom wyróżniającym się pod względem jakości obsługi klienta i realizacji celów biznesowych.

Spośród 340 dilerów z 28 rynków wybrano 10 obiektów, które nie tylko funkcjonują zgodnie z zasadami japońskiej gościnności Omotenashi, ale też legitymują się 5-gwiazdkową jakością obsługi. Szczególną uwagę zwrócono na wyzwania ostatnich lat związane z pandemią i zmianą sposobu komunikacji. „Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymanej nagrody, która jest zwieńczeniem naszych starań o najwyższą jakość oferowanych usług” – mówi Małgorzata Rospęk Ratyńska, dyrektor handlowa Lexus Warszawa Puławska.

Nagroda Kiwami 2022 została przyznana za całokształt zeszłorocznych wyników. Tym samym warszawski salon uznany został za najlepszy w sieci Lexus Polska oraz znalazł się w gronie 10 najlepszych dilerów tej marki w Europie.

Firma Chodzeń aktualnie posiada 5 obiektów dealerskich: Toyota Chodzeń w Piasecznie (od 1986 r), Toyota Chodzeń w Warszawie (od 2007 r.) Lexus Warszawa Puławska (od 2009 r.), Toyota Carter – Gdańsk (od 2010 r.) oraz Maserati w Piasecznie (od 2013 r.). W październiku tego roku planowane jest otwarcie szóstego obiektu wchodzącego w skład Grupy Chodzeń – salonu i serwisu Toyoty w Kowalach, niedaleko Gdańska.

(red) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *