Lexus UX 200 F Sport Design +. Nowa wersja z rabatem

UX to jeden z najpopularniejszych modeli Lexusa w Polsce. Samochód z roku na rok powiększa swój udział w konkurencyjnym segmencie C-SUV Premium. Niedawno auto przeszło modyfikacje, dzięki którym zyskało m.in. najnowszy system multimediów z nawigacją w chmurze i asystentem głosowym Lexus Concierge, a także poprawione zawieszenie i lepiej wyciszone wnętrze.

W gamie Lexusa UX zadebiutowała też zupełnie nowa wersja wyposażenia – F Sport Design, która łączy sportową stylistykę z bogatym wyposażeniem oraz wysokiej jakości materiałami w kabinie, takimi jak: tapicerka ze skóry syntetycznej Tahara ze szwami Sashiko, podgrzewane przednie fotele oraz kierownica i dwustrefowa klimatyzacja automatyczna z technologią oczyszczania powietrza Nanoe. Z zewnątrz auto wyróżnia się czarnym grillem ze wzorem kratki w kształcie litery L i tylnym zderzakiem w stylistyce F Sport. Uwagę zwracają też 18- calowe felgi aluminiowe o 10 ramionach, które pokryto ciemnym metalicznym lakierem.

Ponadto UX w wersji F Sport Design może mieć dwukolorowe malowanie nadwozia z czarnym dachem. Wyposażenie tej wersji obejmuje kamerę cofania, automatyczne wycieraczki, reflektory LED z automatycznymi światłami drogowymi, chromowane relingi dachowe oraz czarne nakładki na błotniki. Auto ma też w ładowarkę indukcyjną, elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika, system monitorujący martwe pole w lusterkach (BSM) oraz system ostrzegający o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z funkcją samodzielnego zatrzymania (RCTAB), który pomaga uniknąć kolizji przy wyjeżdżaniu z prostopadłych miejsc parkingowych.

UX w nowej wersji na polskim rynku

Specjalnie z myślą o polskim rynku wprowadzono do cennika Lexusa UX wersję F Sport Design +, która ma duży, 12,3-calowy, dotykowy ekran systemu multimediów w wysokiej rozdzielczości z wbudowaną nawigacją. Dodatkowo, jest też 10-głośnikowy zestaw audio z subwooferem i wzmacniaczem, a także elektryczna regulacja kolumny kierownicy.

Samochód już jest dostępny z silnikiem benzynowym o mocy 173 KM (UX 200). Ta jednostka znana jest z 40-procentowej sprawności cieplnej, dzięki czemu auto ma niskie zużycie paliwa oraz niską emisję CO2, a nieskomplikowana konstrukcja ułatwia bezproblemową eksploatację przez lata.

Model UX 200 F Sport Design + kosztuje od 206 900 zł, a suma rabatów i korzyści przy zakupie sięga 36 tys. zł. Nowa wersja wyposażenia oferowana jest także z atrakcyjnym finansowaniem w ramach leasingu Kinto One.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *