Lexus Relax – pierwszy program gwarancyjny dla aut używanych

Lexus Relax to przełomowy program gwarancyjny dla aut używanych na polskim rynku. Oferuje on ochronę na 12 miesięcy lub 15 000 km bez dodatkowych formalności i opłat. Warunkiem jest wykonanie przeglądu okresowego w ASO Lexusa. Program obejmuje wszystkie modele marki z europejskiej dystrybucji nie starsze niż 10-letnie i z przebiegiem do 160 000 km.

Samochody japońskiej marki objęte są standardową gwarancją producenta na okres 3 lat lub do 100 000 km, zaś auta z napędami hybrydowymi mają też gwarancję na hybrydowe komponenty oraz akumulator napędu hybrydowego na okres 5 lat lub 100 000 km. Dodatkowo, właściciele hybrydowych Lexusów mogą sukcesywnie przedłużać gwarancję na akumulator układu hybrydowego o kolejny rok (lub 15 000 km) do 10 lat, wykonując corocznie test baterii napędu hybrydowego w ASO Lexusa.

Z tego programu gwarancyjnego mogą skorzystać właściciele nowych i używanych Lexusów, w wieku do 10 lat i z przebiegiem do 160 000 km. Co więcej, w programie mogą wziąć udział auta, które miały przerwę w serwisowaniu u dilerów marki, a także takie, które pierwszą rejestrację miały za granicą, ale pochodzą z europejskiej dystrybucji Lexusa.

Warunkiem objęcia pojazdu ochroną Lexus Relax jest wykonanie przeglądu okresowego, zgodnego z zaleceniami producenta w autoryzowanej stacji Lexusa. Wykonując przegląd w autoryzowanej stacji, Lexusa klient automatycznie zyskuje ochronę na rok lub 15 000 km.

Lexus Relax to pierwszy taki program gwarancyjny na polskim rynku. Gwarancja Lexus Relax cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, a każdego dnia programem objętych jest coraz więcej aut. Teraz oprócz najwyższej jakości obsługi oraz usług w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Lexus, możemy również zapewnić naszym klientom komfort spokojnej eksploatacji na kolejny rok lub 15 000 km” – mówi Marcin Zaperty, manager Aftersales Lexus, Lexus Central Europe.

Program Gwarancji Lexus Relax dostępny jest we wszystkich autoryzowanych serwisach Lexusa w Polsce.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *