Lexus ES najczęściej leasingowanym modelem marki w Kinto One

W pierwszym półroczu 2022 najpopularniejszym Lexusem leasingowanym w ramach usługi Kinto One był ES 300h. Co czwarty kontrakt na finansowanie samochodu był zawierany właśnie na ten model.

Od 2021 roku klienci Lexusa w Polsce mogą finansować użytkowanie auta w ramach Kinto One. Usługi te można łatwo dopasować do własnych potrzeb lub typu prowadzonej działalności. Opierają się one na leasingu niskich rat, podczas którego można swobodnie dobierać czas trwania umowy i jej przebieg. Klienci mogą dodawać do samochodu pakiety serwisowe i dodatkowe usługi, mając pełną kontrolę nad budżetem podczas całego okresu użytkowania auta. Jedną z zalet Kinto One jest też fakt, że nie spłaca się całej wartości samochodu a jedynie jego część. Po zakończeniu umowy możemy wymienić auto na nowe, wykupić użytkowany samochód lub po prostu go zwrócić.

Coraz większa liczba klientów decyduje się na tę formę użytkowania samochodu. Najpopularniejszym autem Lexusa w usłudze Kinto One w pierwszych sześciu miesiącach 2022 roku był ES 300h. Co czwarty kontrakt na finansowanie samochodu był zawierany właśnie na ten model” – mówi Maciej Walecki, specjalista ds. Rozwoju Produktów, Dział Kinto Lexus Central Europe.

ES to jeden z najpopularniejszych modeli Lexusa w historii. Na całym świecie sprzedano już blisko 2,5 mln egzemplarzy wszystkich generacji tego auta. W polskich salonach marki można już zamawiać ES-a 300h z roku modelowego 2023, który w wersji Business Edition dostępny jest w leasingu Kinto One od 2899 zł netto miesięcznie.

Klienci Lexus Central Europe w Polsce chętnie korzystają z finansowania w ramach Kinto One i najczęściej wybierają auta z napędem hybrydowym. W pierwszym półroczu 2022 roku samochody z niskoemisyjnym, zelektryfikowanym napędem stanowiły aż 73% wszystkich zawieranych kontraktów. W pierwszej trójce najczęściej leasingowanych Lexusów w Kinto One oprócz ES-a znalazły się dwa inne modele wyposażone w układ hybrydowy czwartej generacji: UX 250h (z pakietem Techno dostępny od 1916 zł netto miesięcznie) oraz NX 350h (od 2119 zł netto w wersji Elegance z napędem na przód).

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *