LeasePlan świętuje 60 lat obecności na rynku specjalną ofertą dla firm

LeasePlan, firma świadcząca usługi Car-as-a-Service z 1,9 mln pojazdów zarządzanych w blisko 30 krajach, obchodzi 6 dekad świadczenia usług wynajmu długoterminowego samochodów. Z okazji urodzin firma przygotowała globalną kampanię „60 years of matchmaking” oraz wyjątkową ofertę urodzinową dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Samochody budzą w nas ogromne emocje. Ich stylistyka, jakość wykonania, osiągi, czy marka mają dla nas kluczowe znaczenie. W LeasePlan już od 60 lat łączymy klientów z samochodami w pary, pomagamy im znaleźć wymarzone auto. Stąd hasło naszej urodzinowej kampanii „60 years of matchmaking”. Kampania wystartowała na 25 rynkach, promuje ją krótki filmik video, w którym dziękujemy klientom za to, że są z nami i możemy im zapewniać samochód z kompleksową obsługą – mówi Anna Wiśniewska, Head of Marketing w LeasePlan Polska.

Kampania „60 years of matchmaking” opowiada o pozytywnych odczuciach i relacji kierowcy z własnym autem.

500 zł na paliwo z okazji urodzin dla małych i średnich firm

Z okazji 60. urodzin LeasePlan Polska przygotował specjalną ofertę. Firma z segmentu MŚP, która do 23 lutego 2023 r. podpisze umowę wynajmu długoterminowego na samochód w LeasePlan, otrzyma kartę paliwową do realizacji na stacjach BP o wartości 500 złotych brutto do każdego wynajętego samochodu z silnikiem diesel lub benzynowym. Do każdego wynajętego samochodu elektrycznego EV uczestnik promocji otrzyma kupon na ładowanie na stacjach Greenway o wartości 500 złotych brutto. Promocja dotyczy nowych samochodów.

Przypomnijmy, że LeasePlan zarządza całym cyklem życia pojazdu dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, począwszy od zakupu, poprzez ubezpieczenie i serwis, aż po odsprzedaż samochodów. Firma wyznaczyła sobie ambitny cel osiągnięcia zerowej emisji netto przez swoją finansowaną flotę do 2030 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *