LeasePlan przekazał 84 Toyoty Yaris firmie OEX Cursor

LeasePlan po raz kolejny zorganizował wydanie samochodów firmowych. Tym razem 84 auta trafiły do firmy oferującej wsparcie procesów sprzedażowych dla biznesu – OEX Cursor, w ramach umowy wynajmu średnioterminowego. Pojazdy wydał dealer Toyota Chodzeń Warszawa.

W ramach kontraktu OEX Cursor rozbudował swoją flotę o 84 nowe samochody Toyota Yaris 1.5 w wersji Comfort. Wśród wydanych aut były również wersje hybrydowe. Toyoty dołączą do 165 samochodów znajdujących się we flocie spółki. – Wydanie było dużym logistycznym przedsięwzięciem, nie udałoby się to bez wsparcia i zaangażowania zespołu firmy Chodzeń przy wydaniach w Gdańsku, Krakowie i w stolicy – zaznaczył Patryk Kraszewski z firmy w LeasePlan Polska.

LeasePlan to międzynarodowa firma wyspecjalizowana w usługach Car-as-a-Service, obecna w ponad 30 krajach i posiadająca blisko dwumilionową flotę samochodów. Firma zarządza całym cyklem życia pojazdu dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, począwszy od zakupu, poprzez ubezpieczenie i serwis, aż po odsprzedaż aut.

OEX Cursor działa w branży outsourcingu, oferuje wsparcie procesów sprzedażowych dla biznesu. Firma dysponuje rozbudowaną siecią kilku tysięcy pracowników na terenie całej Polski i obsługuje ponad 400 klientów z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej.

Chodzeń to rodzinna firma dealerska, która powstała w Piasecznie w 1976 roku. Właścicielami autosalonów są Lech i Piotr Chodzeń. Obecnie Grupę Chodzeń tworzy 6 obiektów dealerskich, trzech marek: Toyota, Lexus i Maserati.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *