Kongres Nowej Mobilności powraca!

Po roku przerwy powraca Kongres Nowej Mobilności. To największe w skali kraju trwające trzy dni wydarzenie w temacie elektromobilności i przyszłości sektora transportu. KNM 2021 odbędzie się w dniach 6-8 października na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1, czyli największego centrum konferencyjnego w Łodzi.

Trwające 3 dni wydarzenie planowane jest jako dialog branżowy w ramach którego odbędą się liczne warsztaty, posiedzenia grup roboczych oraz sesje pytań i odpowiedzi z interesariuszami rynku. Dodatkowo podczas kongresu zostaną premierowo przedstawiane raporty: „Barometr Nowej Mobilności 2021”, „Katalog pojazdów elektrycznych 2021” oraz „MADE II-oN POLAND”. Po dyskusji branżowej nie należy się jednak zamykać na użytkownika, w związku z tym, 8 i 9 października 2021 r. Łódzka Manufaktura zamieni się w strefę elektromobilności. W ramach tego wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych prelekcjach i debatach oraz warsztatach poświęconych ekologii, ochronie klimatu i oczywiście elektromobilności.

Na terenie Manufaktury odbędzie się także prezentacja aktualnie dostępnych modeli samochodów elektrycznych oraz pierwszy zlot członków EV Klubu Polska.

Wydarzenie ma charakter otwarty i aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem strony: https://knm2021.systemcoffee.pl/

Źródło: PSPA

http://www.facebook.com/PL.PSPA/videos/3003702999900602/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *