Kolejna firma tworzy flotę złożoną z hybryd Toyoty

Toyota dostarczyła 43 samochody polskiej firmie Agrolok. Hybrydowa flota składa się z 40 modeli C-HR Hybrid, dwóch RAV4 i jednej Corolli. Samochody zostały sfinansowane w importerskim programie wynajmu długoterminowego KINTO ONE.

Firma Agrolok to jeden z liderów na rynku produktów dla gospodarstw rolnych. Spółka wymieniła samochody z silnikiem Diesla na 40 crossoverów Toyota C-HR z napędem 1.8 Hybrid o mocy 122 KM i wyposażeniem Comfort. Zamówienie zostało poszerzone o dwa egzemplarze RAV4 Hybrid oraz Corollę TS Kombi 1.8 Hybrid. Samochody zostały sfinansowane i będą zarządzane w importerskim programie KINTO ONE, a dostarczył je autoryzowany salon Toyota Bednarscy Toruń. Obecnie hybrydy stanowią 15% floty firmy liczącej 300 samochodów.

Przed włączeniem do floty firmy Agrolok auta przeszły intensywne testy, podczas których oceniano ze szczególną uwagą spalanie oraz właściwości jezdne podwyższonego zawieszenia Toyoty C-HR. Hybrydowe auta pomogą obniżyć o koszty eksploatacji, a także umożliwią wprowadzenie nowych standardów w zakresie kultury prowadzenia pojazdu.

Toyota C-HR przekonała nas ekologicznym napędem oraz atrakcyjnym designem, który wpisuje się w innowacyjny charakter naszej firmy. Z punktu widzenia naszej działalności dużym atutem jest także zwiększony prześwit, który ułatwia przedstawicielom firmy docieranie do naszych klientów w trudniejszym terenie. Natomiast wynajem długoterminowy KINTO ONE dzięki stałym niskim ratom pozwoli nam trzymać wydatki w ryzach” – powiedział Robert Kamiński, Fleet Manager w firmie Agrolok.

Wynajem samochodów w programie KINTO ONE pozwala naszym klientom sięgać wyżej. W tej formie finansowania klientów nie interesuje cena samochodu tylko miesięczna kwota najmu. Niskie raty w tym programie to efekt tego, że finansowanie nie obejmuje całej wartości samochodu, lecz utratę jego wartości w czasie trwania umowy. A dzięki wysokiej wartości rezydualnej samochodów Toyoty raty te są atrakcyjne i naszych klientów na nie stać. Mogą sobie pozwolić na samochody wyższych segmentów i lepiej wyposażone niż w przypadku tradycyjnego leasingu, co pozytywnie wpływa na komfort pracowników oraz wizerunek firmy. Dodatkowo posiadanie całej obsługi serwisowej w rękach KINTO ONE zapewnia naszym klientom komfort korzystania z profesjonalnej sieci, oryginalnych części, i to wszystko w ramach rodziny Toyoty” – podkreśliła Anna Burakowska, General Manager KINTO ONE z Toyota Motor Poland.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *