Kalińscy = Multimedaliści

Firma Kaliński może zapisać kończącą się wiosnę do bardzo udanych. Podczas wiosennych targów branżowych przedsiębiorstwo zdobyło aż 3 medale za metodę regeneracji katalizatorów SCR poprzez wymianę wkładów.

Od początku swojej działalności firma postanowiła wyspecjalizować się w wąskiej dziedzinie, zajmując się układami wydechowymi. Przez ponad 32-lata działalności „Kalińscy” stali się jednymi z liderów swojego sektora, świadcząc usługi dla coraz większej grupy odbiorców nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Przedsiębiorstwo rozwijało się, przeznaczając wiele środków na nowe inwestycje. Obrany kierunek okazał się właściwym. Wiosna tego roku „należała” do firmy Kaliński, która stała się prawdziwym „multimedalistką” zdobywając na różnych imprezach targowych aż trzy medale za usługę regeneracji katalizatorów SCR poprzez wymianę wkładów.

W marcu tego roku odbyło się najważniejsze w Polsce wydarzenie z branży automotive – Targi Techniki Motoryzacyjnej, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. W wydarzeniu udział brało 250 wystawców z takich krajów jak: Polska, Turcja, Chiny, Niemcy, Litwa, Szwajcaria, Hiszpania, Holandia czy Portugalia. Targi odbywały się przy okazji Motor Show, co przyciągnęło tysiące zwiedzających. Każdy z wystawców miał okazję do zaprezentowania swojej oferty, ale również wzięcia udziału w konkursie na Złoty Medal Grupy MTP. Wśród wielu zgłoszonych produktów Złoty Medal trafił do firmy Kaliński. Ofertę regeneracji katalizatorów oznaczono również drugim wyróżnieniem. Firmie Kaliński jako jedynej przyznano nagrodę Eco Prize, którą wręczono za najbardziej ekologiczny produkt.

– „Tak duże targi techniki motoryzacyjnej, myślę, że największe w Polsce doceniły nasze działania. Jest to ogromna duma dla całej firmy. To nie jest sukces jednej osoby, to jest sukces całego zespołu, liczącego niemalże 30 osób, którzy wszyscy razem pracują na ten cel. Długo będziemy się cieszyć i nie zapomnimy o takich wyróżnieniach.” – podsumował otrzymanie medalu Członek Zarządu Firmy Mateusz Lecyk.

Kaliński to firma, która swoje produkty i usługi oferuje nie tylko klientom indywidualnym, ale również biznesowym, docierając do coraz większej ilości różnych grup odbiorców. W kwietniu przedsiębiorstwo było jednym z wystawców Targów Autostrada Nowa Infrastruktura, wydarzenia skierowanego do przedstawicieli branży budownictwa drogowego. Podobnie jak w Poznaniu również w trakcie kieleckich targów wyróżniono metodę regeneracji katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów. To już drugi Złoty Medal Targów Kielce, który firma dostała za swój produkt. Rok temu firmę nagrodzono w trakcie targów EkoTech. Wyróżnienie było już piąta nagrodą przyznaną w ostatnim czasie za usługę regeneracji.

Regeneracja katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów to unikalna metoda stosowana przez firmę Kaliński. Proces polega na usunięciu niesprawnego lub zniszczonego wnętrza katalizatora a także odnowienia jego obudowy. Wymiana wkładu katalitycznego przywraca sprawność, jest procesem ekonomiczniejszym niż zakup nowej części a także tańszym. Kalińścy to „Multimedaliści”, do tej pory stosowana przez nich usługa zdobyła dwa Złote Medale Grupy MTP, dwa Złote Medal Targów Kielce oraz tytuł Produktu Roku 2023 Magazynu autoExpert.

Źródło: Materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *