Jubileuszowa edycja „Eksperta Flotowego”

Program szkoleniowy „Ekspert Flotowy” już od dziesięciu lat edukuje managerów flotowych. W tym roku odbędzie się jubileuszowa 10. edycja poruszające tematy bezpieczeństwa na drodze, elektro-mobilności i narzędzi do diagnozy obszaru flot w firmie.

Volkswagen Financial Services bezpłatnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem wspólnie z marką ŠKODA i Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych. Przekazuje dobre praktyki, rozwija kompetencje i opowiada o trendach rynkowych w tematach związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów zarządzania firmową flotą.

W tym roku Volkswagen Financial Services zaprasza na trzy szkolenia oraz do udział w testach i egzaminie końcowym. Cały program zakończy uroczysta gala finałowa w listopadzie.

Trzy szkolenia „Ekspert Flotowy”
Aby uczestniczyć w szkoleniach wymagana jest rejestracja na stronie www.ekspertflotowyekstra.pl

1. 09.06.2022r. „Bezpieczeństwo na drodze”

  • Forma stacjonarna i on-line.

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy obejmie pokaz akcji ratunkowej, instruktaż jak się zachować w niebezpiecznych sytuacjach oraz jakie są procedury bezpieczeństwa. Szkolenie odbędzie się w częściach praktycznej i teoretycznej na Torze Driveland k. Żyrardowa.

2. 20.09.2022 r. „Elektromobilność”

  • Forma stacjonarna w Warszawie i online

Szkolenie obejmie tematy jak: trendy w Polsce i na świecie, jak przygotować się do transformacji jako firma oraz jak wyliczyć TCO dla aut elektrycznych?

 

3. 11.10.2022 r. „Narzędzie do diagnozy obszaru flot „Spider” i budowania strategii flotowej”

  • Forma stacjonarna w Warszawie i online

Szkolenie poprowadzi dr Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Cyfrowej i Flotowej w Volkswagen Financial Services Polska.

VWFS kontynuuje tradycję sprawdzania wiedzy uczestników szkoleń. Najlepsi z nich zostaną uhonorowani tytułem „Ekspert Flotowy 2022r.” oraz „Ekspert Flotowy”

Cieszy nas fakt, że Ekspert Flotowy , który jest kluczowym wydarzeniem w branży, obchodzi swój jubileusz. W tym roku już po raz dziesiąty zapraszamy profesjonalistów flotowych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Ekspert Flotowy Ekstra to przestrzeń dla menedżerów parków samochodowych, gdzie mogą wymieniać się informacjami i doświadczeniem, wskazywać dobre praktyki i mieć czas na rozmowę o trendach rynkowych związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów firmowej flotymówi Daniel Trzaskowski, dyrektor sprzedaży cyfrowej i flotowej w Volkswagen Financial Services.

Źródło: Materiał partnera

Advertisement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.