Hyundai w abonamencie

Hyundai Abonament to nowa usługa wynajmu konsumenckiego realizowana przez polski oddział koreańskiego producenta we współpracy z Grupą Masterlease. Program jest dedykowany dla osób fizycznych i małych firm.

Hyundai Abonament to rozwiązanie zapewniające mobilność bez konieczności zakupu pojazdu oraz korzystania z innego typu finansowania, np. kredytu czy leasingu. Konsumenci nie ponoszą opłaty wstępnej ani końcowej. Aby móc skorzystać z tego programu należy złożyć dokumentację dotyczącą dochodów i zobowiązań.

Klient ponosi comiesięczną opłatę stałą, w której zawartych jest szereg elementów dodatkowych. W ratę wliczone jest m.in.: obsługa serwisowa w całej sieci ASO Hyundai, komplet opon zimowych wraz z wymianą, pełen pakiet ubezpieczenia OC+AC+NNW, całodobowa opieka Assistance, samochód zastępczy, wsparcie opiekuna klienta. Na wypożyczony samochód w Hyundai Abonament nałożony jest limit przebiegu wynoszący 15 000 km.

Na koniec trwającej 9 miesięcy umowy użytkownik oddaje auto i otrzymuje ofertę na kolejny pojazd. Wtedy też może zdecydować się na zmianę modelu lub jego wersji. Tego typu rozwiązanie odciąża konsumenta w kwestiach późniejszej odsprzedaży czy utraty wartości samochodu.

Abonament na samochód to prawdziwie innowacyjne rozwiązanie. Ta oferta wpisuje się całkowicie w politykę marki Hyundai, zgodnie z którą chcemy wyprzedzać oczekiwania naszych klientów. Tym razem wychodzimy na przeciw tym kierowcom, którzy indywidualnie, lub prowadząc własną działalność gospodarczą, chcą użytkować nowy samochód nie martwiąc się na przykład o serwis, czy ubezpieczenie auta – mówi Tomasz Sumelka, Dyrektor Sprzedaży Hyundai Motor Poland.

Żyjemy w czasach, w których konsumenci poszukują wygodnych i nowoczesnych rozwiązań. Staliśmy się społeczeństwem bardziej mobilnym i otwartym na częste zmiany pracy, miejsca zamieszkania w zależności od aktualnych możliwości finansowych. Wierzymy, że podobnie może być z samochodami, stąd nasza aktualna propozycja dla Klientów, dla których ważna jest mobilność bez konieczności zakupu samochodu – mówi Witold Potocki, dyrektor ds. rozwoju Grupy Masterlease.

Nowy program Hyundai Abonament obejmuje najpopularniejsze modele: i20, i30, i40 oraz Tucson. W zależności od wybranego auta rata miesięczna wynosi odpowiednio od 699 do 2199 zł brutto.

Źródło: Hyundai/Samar