Gala Nagród PZWLP 2021

Już po raz czternasty Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) wręczył nagrody stanowiące jedne z najcenniejszych wyróżnień w branży flotowej w kraju. Tegoroczna gala odbyła się w wyjątkowej scenerii Arkad Kubickiego w Warszawie, a nagrody przyznano w sześciu kategoriach.

Do tej pory, na przestrzeni 14 lat, do tych wyróżnień zgłoszonych zostało blisko 1200 nominacji. Każdy z laureatów Gali Nagród PZWLP 2021 otrzymał statuetkę, ręcznie wykonaną przez artystę rzeźbiarza Dariusza Zielińskiego. Zwycięzcy zostali wyłonieni w dwuetapowych konkursach, na podstawie nominacji firm należących do PZWLP oraz ocen przyznawanych według co roku aktualizowanych kryteriów.

Gościem specjalnym wydarzenia był Thomas Neumann z AVERE (The European Association for Electromobility), który przedstawił prezentację na temat przyszłości branży motoryzacyjnej oraz elektromobilności z uwzględnieniem najnowszych regulacji Unii Europejskiej.

A oto lista wyróżnionych podczas XIV Gali Nagród PZWLP:

Porsche Inter Auto Polska – Mobilizator – za najlepszy serwis mechaniczny.

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. – za najlepszy serwis blacharsko – lakierniczy.

Bawaria Motors Sp. z o.o. – Bawaria Motors Warszawa – Dealer BMW – Kontraktor – dealer samochodów najbardziej przyjazny branży flotowej.

AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o. – nagroda Eko Flota, za flotę najbardziej przyjazną środowisku.

Bayer Sp. z o.o. – nagroda Bezpieczna Flota, firma najbardziej zaangażowana w edukację kierowców.

InPost Sp. z o.o. InPost – Paczkomaty, Kurier – Nagroda Flotowy Lider Elektromobilności, firma najbardziej zaangażowana we wdrażanie napędów w pełni elektrycznych.

Wszystkim wyróżnionym GRATULUJEMY!

(TSz)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *