Fordy Tourneo Connect we flocie Leroy Merlin

Znana sieć marketów budowlanych Leroy Merlin zdecydowała się na zakup do swojej floty samochody Ford Tourneo Connect. W ramach umowy Leroy Merlin odbierze 62 pojazdy w wersji wyposażenia Titanium z silnikiem 1.5 EcoBoost 114 KM MT6.

Tourneo Connect w tej wersji oferuje między innymi szczególnie przydatne w pracy flot systemy: system zapobiegania kolizjom Pre-Collision Assist, system monitorowania koncentracji kierowcy, system ostrzegania o niezaplanowanej zmianie pasa ruchu czy czujniki parkowania z przodu i z tyłu. Na pokładzie znajduje się także 8,25-calowy dotykowy ekran systemu informacyjno-rozrywkowego z obsługą Bluetooth, Android Auto i Apple CarPlay. Ford już w bazowej wersji samochodu zawarł także podgrzewane przednie fotele oraz tempomat.

Wybierając Forda Tourneo Connect dla przedstawicieli handlowych Leroy Merlin Polska, kierowaliśmy się szczegółowymi analizami, które wskazały nam, że ten model spełnia wszystkie nasze oczekiwania. To najlepszy wybór w stosunku jakości do ceny. Nasi pracownicy dotrą nim na każdą budowę, zabierając wszystko to czego potrzebują. Doskonały branding sprawi, że będą widoczni, a nasza marka zyska dodatkowy, stały nośnik reklamowy – powiedziała Magdalena Kołodziejska, rzeczniczka prasowa Leroy Merlin Polska.

Tourneo Connect to najnowszy hit sprzedażowy Forda. W 2022 roku, pierwszym i jednocześnie niepełnym roku sprzedaży modelu, znalazł się on w ścisłej czołówce pod względem sprzedaży, wyprzedzając wielu rywali. Model ten jest szczególnie popularny wśród klientów biznesowych, których wśród wielu zalet przyciąga jego wartość rezydualna.

Według danych Info-Eksperta, nowy Ford Tourneo Connect jest zdecydowanym liderem swojego segmentu. Wszystkie dostępne wersje modelu zdominowały zestawienie użytkowania przez 3 lata lub 90 tys. kilometrów po lutym 2023 r. To typowe wartości przyjmowane przy porównywaniu modeli, najczęściej tożsame z realnym użytkowaniem przez klientów biznesowych. Po tym okresie model Forda nadal będzie wart od 58,9% do aż 61,1% (w zależności od wersji i wyposażenia) swojej pierwotnej ceny. Tym samym najlepiej oceniana wersja samochodu jest aż 5 punktów procentowych lepsza od kolejnego w zestawieniu modelu pozostałych producentów.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *