EV Experience – przetestuj samochody elektryczne i skorzystaj z rabatu na dzień biznesowy

Druga edycja EV Experience, organizowana przez EV Klub Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych – PSPA, odbędzie się w dniach 26-27 maja na Torze Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Wydarzenie jest świętem zeroemisyjnej motoryzacji, która coraz szybciej rozwija się także w Polsce.
Dla naszych Czytelników mamy specjalny kod rabatowy upoważniający do 50 proc. zniżki na udział w dniu biznesowym EV Experience.

Aby przybliżyć fanom elektrycznych pojazdów najnowszą ofertę modelową i przekonać tych jeszcze nie przekonanych, że mobilność przyszłości napędzana jest prądem, w jednym miejscu zgromadzonych zostanie blisko 100 elektrycznych pojazdów, z których będzie można korzystać w ramach jazd testowych.

By wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wystarczy wejść na stronę www.evexp.pl i zakupić bilet wstępu. Cena na dzień otwarty (27 maja) to 39 zł. Dzieci do lat 16 mają wstęp bezpłatny. Bilet upoważnia do wejścia na teren EV Experience i udziału w pikniku motoryzacyjnym, jazdach testowych (zapisy w systemie kolejkowym na miejscu wydarzenia), dostępu do wszystkich stref (EXPO, e-CARGO, Mikromobilnosci), korzystania ze wszystkich atrakcji (VIP Zone, Scena DJ, Zlot Food Trucków, Kids Zone, Studio TV, Centrum Edukacyjne, Gaming Zone – symulatory jazdy) oraz udziału w szkoleniach edukacyjnych.

Przypominamy, że mamy dla naszych Czytelników specjalny kod rabatowy upoważniający do 50 proc. zniżki na udział w dniu biznesowym EV Experience, widoczny na zdjęciu głównym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *