EV Experience na Torze Modlin coraz bliżej

Święto zeroemisyjnego transportu zbliża się wielkimi krokami. Na organizowanym przez EV Klub Polska i PSNM wydarzeniu w tym roku przygotowano 7 profesjonalnych tras (w tym dwie off-road’owe) na których do dyspozycji będzie 70 różnych pojazdów EV. W ramach EV Experience odbędzie się także największy zlot samochodów elektrycznych (spodziewanych jest ponad 200 pojazdów) oraz zawody EV Klub Polska Cup. Natomiast w strefie expo zaprezentują się elektromobilni wystawcy. Będzie także strefa elektrycznych dostawczaków i jednośladów. Ponadto zwiedzający będą mogli sprawdzić się w zawodach na symulatorach, poszerzyć swoją wiedzę o serwisowaniu pojazdów elektrycznych, a na specjalnych symulatorach przekonać się jakie przeciążenia mogą wystąpić podczas wypadków.

By wziąć udział w EV Experience wystarczy nabyć bilet za pośrednictwem portalu www.evexp.pl. Pierwszy dzień wydarzenia przeznaczony jest dla klientów biznesowych (24.05), a drugi jest dniem otwartym dla wszystkich zainteresowanych (25.05). Poniżej publikujemy kody zniżkowe na oba dni, które umożliwią zakup biletu ze 100% zniżką. Dzieci do lat 16. mają wstęp bezpłatny. Przypominamy o obowiązku posiadania przy sobie prawa jazdy.

Najważniejsze informacje o drugiej edycji EV Experience można na bieżąco śledzić na oficjalnych profilach EV Klubu Polska oraz PSNM (Facebook, Instagram, Twitter i LinkedIn) lub na portalu www.evexp.pl

Źródło: Informacja prasowa

EV_EXP_2024_Zaproszenie_Media_Dzien_dla_firm_1200x628px

EV_EXP_2024_Zaproszenie_Media_Dzien_otwarty_1200x628px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *