Cupra na miesiąc za 1 zł w Volkswagen Financial Services

Od listopada tego roku w Volkswagen Financial Services trwa akcja promocyjna pod nazwą „Cupra w Twojej Flocie – pierwsza rata za 1 PLN”. Przedsiębiorca, który w ramach oferty Rent a Car wypróbuje model Formentor i w następnym kroku zamówi to auto do swojej floty, po podpisaniu nowej umowy pierwszą miesięczną ratę otrzyma w wysokości 1 zł.

Volkswagen Financial Services wraz z należącą do koncernu Volkswagen marką Cupra wyszedł naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy poszukują samochodów do swoich flot. Klienci, oprócz możliwości przetestowania modelu Formentor w ramach najmu średnioterminowego, mogą także wziąć udział w akcji promocyjnej „Cupra w Twojej Flocie – pierwsza rata za 1 PLN”. – Rozwiązanie, które proponujemy, jest absolutnie innowacyjne. Klient zainteresowany leasingiem bądź wynajmem długoterminowym modeli Cupra Formentor lub Leon, w ofercie flotowej pierwszą ratę otrzyma za 1 złoty. Druga rata będzie już w standardowej cenie, w zależności od wybranego finansowania – wyjaśnia Daniel Trzaskowski, dyrektor sprzedaży flotowej w Volkswagen Financial Services.

Krok pierwszy – najem średnioterminowy

Oferta Rent a Car dotyczy średnich i dużych przedsiębiorstw, które dysponują w swojej flocie minimum 15 pojazdami. Pierwszą korzyścią jest możliwość przetestowania modelu Formentor. Dana osoba może się przekonać, czy jest to pojazd, który odpowiada jej zarówno pod względem komfortu, jak i wydajności. Jeśli zawrze się umowę Rent a Car z Volkswagen Financial Services, wówczas jazda próbna może zostać przedłużona nawet do 2 lat (okres minimalny to jeden miesiąc, natomiast z danych firmy VW FS wynika, że 68 proc. klientów korzysta z opcji najmu na trzy miesiące). Za pojazd płaci się stałe, miesięczne raty. Okres użytkowania samochodu w ramach najmu średnioterminowego można skrócić w dowolnym momencie. Jeżeli klient jest zadowolony z auta, można podpisać kolejną umowę, tym razem na najem długoterminowy.

Cieszymy się ze współpracy z Volkswagen Financial Services, ponieważ działając razem, możemy tworzyć jak najlepsze rozwiązania, które mają realny wpływ na kształtowanie rynku flotowego w Polsce. Propozycja przetestowania modelu Formentor w ramach najmu średnioterminowego to fantastyczna okazja dla klientów biznesowych, by mogli się przekonać, że pojazdy marki Cupra idealnie nadają się jako samochody flotowe – mówi Marcin Rzepczyński, dyrektor sprzedaży marki Cupra w Polsce.

Krok drugi – najem długoterminowy

Klient po zakończeniu umowy najmu średnioterminowego ma możliwość zawarcia nowej umowy na finansowanie modeli Formentor lub Leon w formie leasingu lub wynajmu długoterminowego, tzw. FSL (Full Service Leasing). W tym wypadku pierwsza miesięczna rata za samochód w ramach finansowania od VW FS wynosi zaledwie 1 zł. Z tego względu to rozwiązanie jest okazją dla przedsiębiorców, by powiększając swoje floty mogli patrzeć zarówno na jakość wybieranych pojazdów, jak i na koszty. Dzięki wcześniejszej możliwości wypróbowania Cupry Formentor, klient ma pewność, że decyduje się na sprawdzone auta. Akcja promocyjna „Cupra w Twojej Flocie – pierwsza rata za 1 PLN” będzie trwać do 31 grudnia 2023 r.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *