Continental z tytułem Laur Konsumenta Top Marka 2023

Firma Continental zdobyła tytuł Laur Konsumenta Top Marka 2023. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest bezpośrednio przez konsumentów i powstało, aby uhonorować najbardziej zasłużone marki w swoich kategoriach. W najnowszej, XIX edycji rankingu, Continental otrzymał 17% (180) z 1060 oddanych głosów w kategorii innowacyjne technologie branży motoryzacyjnej (opony), co uplasowało markę na pierwszym miejscu w tej kategorii.

Jesteśmy dumni z faktu, że opony Continental, oprócz topowych pozycji w profesjonalnych testach drogowych, cieszą się również ogromnym zaufaniem klientów, o czym świadczy przyznanie nam tytułu Top Marka Laur Konsumenta. Jest to dowód niezwykłego zaufania, jakim darzą naszą markę kierowcy oraz najwyższego poziomu osiągów i bezpieczeństwa, zapewnianego przez opony Continental” – mówi Piotr Snakowski, Head of Marketing w Continental Opony Polska.

Continental opracowuje innowacyjne i zrównoważone produkty dla swoich klientów, dbając o to, aby ogumienie w każdych warunkach zapewniało doskonałą siłę hamowania, maksymalne bezpieczeństwo oraz przyjemność z jazdy. Na zbliżający się sezon letni Continental oferuje nową, najwyższej klasy oponę PremiumContact 7, dostępną w rozmiarach dopasowanych do szerokiej gamy pojazdów. W ofercie producenta znajduje się również wielokrotnie nagradzana opona całoroczna AllSeasonContact™, zapewniają niezawodność w każdych warunkach pogodowych.

Continental rozwija przełomowe technologie i usługi na rzecz zrównoważonego rozwoju transportu osób i towarów. Założona w 1871 roku firma technologiczna dostarcza bezpieczne, inteligentne i wydajne rozwiązania dla pojazdów, maszyn, ruchu drogowego i transportu. W 2021 roku wartość sprzedaży wyniosła około 33,8 mld euro. Continental zatrudnia obecnie około 190 000 pracowników w 58 krajach. W październiku 2021 roku firma obchodziła 150-lecie istnienia.

Obecnie działalność związana z oponami obejmuje 24 zakłady produkcyjne i rozwojowe zlokalizowane na całym świecie. Jako jeden z wiodących producentów opon, zatrudniający ponad 57 000 pracowników, w roku 2021 dział osiągnął sprzedaż na poziomie około 11,8 mld euro.

Continental należy do liderów technologicznych w produkcji opon i oferuje szeroką gamę produktów dla samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i jednośladów. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój firma wnosi znaczący wkład w bezpieczną, opłacalną i ekologicznie wydajną mobilność. Portfolio firmy obejmuje usługi w zakresie handlu oponami i zastosowań flotowych, a także cyfrowe systemy zarządzania oponami do pojazdów użytkowych.

Continental Opony Polska oferuje 7 lat gwarancji od daty zakupu na opony do samochodów osobowych i dostawczych. Wydłużona gwarancja obejmuje także inne opony do aut osobowych z grupy Continental, m.in. Uniroyal, Barum, Semperit, Viking.

(TSz) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *