Bridgestone wprowadza Fleetcare Go Plan dla flot

Bridgestone wprowadza Fleetcare Go Plan, nowe rozwiązanie premium w zakresie opon i obsługi serwisowej pojazdów dla małych i średnich flot eksploatujących samochody ciężarowe i autobusy, a także samochody osobowe i dostawcze.

Fleetcare Go Plan to zintegrowane rozwiązanie polegające na zastosowaniu najwyższej jakości opon Bridgestone, serwisowi pojazdów oraz inteligentnego interfejsu zasilanego telematyką Webfleet. Połączenie z Webfleet daje również administratorom flot łatwy dostęp do opcjonalnych funkcji telematycznych klasy premium. Korzystając z opon Bridgestone klasy premium, użytkownicy Fleetcare Go otrzymają również profesjonalny serwis opon świadczony przez sieć partnerów Bridgestone.

Po udanym wprowadzeniu systemu Fleetcare, który jest skierowany do większych flot, nowe kompleksowe rozwiązanie cyfrowe pomoże menedżerom małych i średnich flot zmaksymalizować ich wydajność poprzez oszczędność czasu, opanowanie całkowitego kosztu posiadania, poprawę satysfakcji, pomoc w dostosowaniu do przepisów oraz zwiększenie wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa. W odróżnieniu od Fleetcare, który umożliwia indywidualne dopasowanie, Fleetcare Go Plan jest rozwiązaniem standardowym i gotowym do użycia.

Każdy użytkownik Fleetcare Go Plan będzie miał dostęp do spersonalizowanego i dedykowanego portalu flotowego, umożliwiającego wgląd w status floty, świadczone usługi, otrzymane faktury i postępy w realizacji kontraktu. Portal zapewnia doskonałą predykcję, przejrzystość i wgląd w sytuację, co czyni to nowe rozwiązanie idealnym dla wielozadaniowych menedżerów floty, którzy chcą zachować kontrolę, jednocześnie optymalizując swoją pracę.

Nowe rozwiązanie pomaga również kontrolować koszty dzięki usłudze subskrypcyjnej z opłatami opartymi na eksploatacji oraz łatwymi i przewidywalnymi płatnościami miesięcznymi. Dzięki łatwemu procesowi dołączenia do usługi, scentralizowanemu rozliczaniu oraz cyfryzacji całego procesu rozwiązanie umożliwia zaoszczędzenie czasu.

Niezależnie od typu pojazdu, Fleetcare Go Plan zapewnia profesjonalną konserwację i eksploatację na wysokiej klasy oponach Bridgestone, aby zapewnić kierowcom komfort i bezpieczeństwo. Klienci otrzymają również dedykowaną obsługę klienta, która szybko i skutecznie odpowie na ich pytania i zapewni im sprawne działanie.

Dla flot samochodów ciężarowych i autobusów Fleetcare Go Plan zapewni dane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem spersonalizowanego portalu floty, co oznacza łatwo dostępne i wygodne śledzenie postępu realizacji kontraktu i przejechanych kilometrów, skonsolidowane fakturowanie oraz raporty serwisowe. Zapewnia to przejrzysty obraz całkowitych kosztów posiadania. Rozwiązanie obejmuje kwartalne przeglądy i serwis wszystkich opon w celu zapewnienia ich optymalnej żywotności i bezpieczeństwa na drodze, z bezpłatnymi naprawami przebitych opon i opcjonalną gwarancją przebiegu.

W przypadku flot samochodów osobowych i dostawczych Fleetcare Go Plan pozwala również na dalsze oszczędności, dzięki przeliczanym co pół roku rachunkom na podstawie rzeczywistego przebiegu i utrzymania pojazdów, nawet jeśli różnią się one od pierwotnej wyceny.

W Bridgestone stale pracujemy nad rozwojem nowych rozwiązań dla flot, opon i mobilności opartych na danych. Zrobiliśmy wielki krok naprzód, wprowadzając niedawno Fleetcare i jesteśmy podekscytowani, że dzięki Fleetcare Go Plan z naszego rozwiązania będzie mogła skorzystać jeszcze większa liczba flot” – powiedział Jan Maarten de Vries, CEO of Bridgestone Mobility Solutions.

Fleetcare Go Plan dla flot samochodów ciężarowych i autobusów jest dostępny w Hiszpanii, Niemczech i Polsce, natomiast dla flot samochodów osobowych i dostawczych: we Francji, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Jednak w przyszłości rozwiązanie będzie stopniowo wprowadzane także w kolejnych krajach.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *