Bartłomiej Wiśniewski dyrektorem operacyjnym Jania Fleet Mobility

Firma Jania Fleet Mobility, uznawana za lidera w branży zarządzania flotą, poinformowała, że od 13 czerwca br. do zespołu dołącza Bartłomiej Wiśniewski. Obejmie on stanowisko dyrektora operacyjnego.

Bartłomiej Wiśniewski (na zdjęciu po lewej) to doświadczony Fleet Manager, który karierę zawodową rozpoczynał w firmie Wella, a następnie uczestniczył w zarządzaniu flotą P&G i British American Tabacco. W firmie PROVIDENT był odpowiedzialny za zarządzanie jedną z największych flot samochodowych w Polsce, natomiast w ostatnim czasie odpowiadał za zakupy dotyczące floty i jej zarządzanie w firmie Siemens.

Cieszę się, że do naszego zespołu dołącza Bartek, który będzie odpowiedzialny za usprawnianie procesów u naszych Klientów nie tylko na rynku polskim, ale również w pozostałych krajach, w których Jania Fleet Mobility świadczy swoje usługi. Doświadczenie zawodowe Bartka jest bardzo cenne, ponieważ obejmuje nie tylko zarządzanie flotą, ale także rolę leadera z obszaru zakupów, co pozwoli na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb Klientów zainteresowanych outsourcingiem w zakresie zarządzania flotą jako metodą optymalizacji kosztowej i procesowej – mówi Łukasz Jania, Prezes Zarządu Jania Fleet Mobility.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *