Arval zacieśnia współpracę ze Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych

W warszawskim Arval Store miało miejsce podpisanie umowy o współpracy pomiędzy firmą Arval, z Grupy BNP Paribas, liderem rynku wynajmu pojazdów w Polsce, a Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych, zarządzających łącznie flotą 90 tysięcy pojazdów. Współpraca ma na celu wymianę wiedzy i rozwijanie najlepszych standardów w zakresie zarządzania flotami samochodowymi.

Dzięki zawartej umowie formalizujemy i nadajemy konkretne ramy naszej dotychczasowej współpracy, która trwa tak naprawdę od wielu lat. Dzięki inicjatywom podejmowanym przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych dostajemy bardzo ważne sygnały zwrotne wprost z rynku, na którym działamy, nie tylko od naszych klientów. Dzięki temu możemy dostosowywać nasze produkty i ofertę do oczekiwań tych, którzy korzystają z takich rozwiązań na co dzień. Jako rynkowy lider czujemy się zobowiązani do działań na rzecz tworzenia najlepszych rynkowych standardów, wspólnie z fleet managerami. Bliższa współpraca pozwoli nam wymieniać wiedzę, prowadzić wspólne badania i testować rozwiązania, które w przyszłości trafią na polski rynek – powiedział Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska.

Zależy nam, aby nasi członkowie mieli dostęp do wiedzy o wszelkich nowościach dotyczących rozwiązań i usług wprowadzanych na rynek flotowy. Współpraca z firmą Arval wydaje się nam naturalna, ponieważ już wcześniej łączyliśmy siły, realizując wspólne działania. Teraz jest moment na skonkretyzowanie naszych wspólnych aktywności w postaci szkoleń, wymiany wiedzy i realnych doświadczeń fleet managerów, którzy nadzorują samochody i kierowców w swoich firmach każdego dnia – tłumaczy Grzegorz Ciszewski, członek zarządu Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Stowarzyszanie Kierowników Flot Samochodowych skupia około 200 menedżerów firm działających w Polsce, którzy w swoich parkach pojazdów zarządzają łącznie około 90 tysiącami samochodów, w tym także autami ciężarowymi i specjalistycznymi jak np. maszyny budowlane czy wózki widłowe. To największa branżowa organizacja w Polsce, skupiająca ekspertów zawodowo zajmujących się zarządzaniem flotami samochodowymi. SKFS zostało utworzone w 2005 r. w celu kształtowania i wpływania na branżę flotową poprzez propagowanie wiedzy o zarządzaniu pojazdami.  Priorytetem stowarzyszenia jest upowszechnianie wiedzy o zarządzaniu flotami samochodowymi, poprawa bezpieczeństwa użytkowników samochodów flotowych, poprzez bezpośrednią wymianę doświadczeń pomiędzy członkami SKFS. Misję tę SKFS realizuje poprzez organizowanie szkoleń oraz tworzenie i wdrażanie programów edukacyjnych dla kierowców poruszających się samochodami służbowymi.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *