Arval uruchamia nową platformę z autami używanymi

Arval Service Lease Polska startuje z nową platformą AutoSelect, która umożliwia zakup bądź wynajem używanych pojazdów. Spółka z Grupy BNP Paribas, specjalizująca się w wynajmie długoterminowym wdraża to rozwiązanie na wszystkich rynkach, na których jest obecna – również w Polsce. Na autoselect.arval.pl poszerzona została oferta aut dostępnych w opcji releasingu, portal ma także zupełnie nowe funkcjonalności.

Dotychczasowa, lokalna platforma sprzedażowa Arval dla aut pokontraktowych zostaje zastąpiona nową stroną, stworzoną w jednolitym standardzie dla wszystkich krajów Arval.

AutoSelect różni się od wcześniejszego serwisu nie tylko nową szatą graficzną, ale przede wszystkim zoptymalizowanymi funkcjonalnościami, m.in. bardziej czytelną nawigacją, a także nową zakładką FAQ z odpowiedziami na pytania klientów – mówi Anna Lelonek, Digital Marketing Manager w Arval Service Lease Polska.

Na stronie pozostaną wszystkie najważniejsze opcje, które dotychczas pomagały klientom wybierać samochody najlepiej pasujące do ich potrzeb, takie jak: kalkulator raty kredytu i leasingu w Banku BNP Paribas, wyliczenie trzech opcji finansowania wynajmu długoterminowego, filtrowanie po marce, modelu, typie paliwa, cenie, rodzaju skrzyni biegów, rodzaju nadwozia, a nawet kolorze.

Oferta na platformie AutoSelect jest codziennie aktualizowana. W każdej chwili klienci mogą wybierać spośród dostępnych od ręki pojazdów – różnych marek i modeli oraz w szerokim zakresie cen. Jeśli w danym momencie klient nie znajdzie takiego auta, jakiego szuka, może uruchomić alert i otrzymywać na bieżąco informacje o samochodach pojawiających się na placu.

Najczęstszą obawą klientów, powstrzymującą ich przed wyborem samochodu używanego, jest niepewność dotycząca jego historii. W przypadku pojazdów z Arval AutoSelect to nie jest problem. Klient ma pewność, że nasza firma jest pierwszym właścicielem pojazdu, który był kupiony i zarejestrowany w Polsce, ma udokumentowany przebieg i historię serwisową. Oferujemy wyselekcjonowane samochody i gwarantujemy ich jakość – mówi Mikołaj Bąk, Remarketing Manager w Arval Service Lease Polska.

Oprócz zakupu pojazdu używanego, klienci mogą wybrać leasing w ofercie Banku BNP Paribas lub wynajem długoterminowy. Ten dostępny jest w trzech wariantach cenowych, zależnych od wybranego limitu kilometrów. Arval od lat pozostaje liderem na rynku wynajmu długoterminowego w Polsce, dysponując największą flotą samochodową w kraju. Klienci, którzy zdecydują się na wynajem, mogą liczyć na wiele usług dodatkowych w ramach miesięcznej raty, m.in. obsługę serwisową, assistance 24h, samochód zastępczy, kartę paliwową oraz dostęp do aplikacji My Arval Mobile. Bez względu na formę finansowania Arval oferuje klientom opcję transportu auta.

Platforma dostępna jest pod adresem: autoselect.arval.pl. Klienci mogą zamówić kontakt telefoniczny, zadać pytanie lub pobrać ofertę w formacie PDF oraz zapisać się na powiadomienia o dostępności poszukiwanych pojazdów.

Źródło: Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *